Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt hívják úgy hogy fölvágok én hú de gazdag menő gyerek vagyok én, a nagy jaskari.......de engem nem érdekel....aki hülye.....
különben is mindegy
hát ah gondolod, én még soha nem hallottam. én inkább kivágom 10nél
már 4 apriliam volt, volt közte 125ös is, abban 16000 km után volt dugócsere.(és akkor még tökéletesen ment a motor,csak 6.at már nem pörögte végig) meg kurva sok szerelő ismerősöm van és GYÁRI dugóval elmennek annyit. ami már nem gyári azzal csak 10000 körül...de ez köztudott úgy gondolom....
mielőtt iyen jót nevetsz elmondom h az értlemesebbek 10 körül cserélik... 15ig tuti nem hagynám. sztem is 10. az h kinek mennyit megy meg mennyi időre hagyja bent ő dolga. én 10nél tovább nem szórakoznék vele...
jaa értem
szereléssel 1ütt. de ha nem vagy akkora loser akkor te is betod tenni....
Új dugó 30-ért? Miből? Aranyból?
Én most vettem, de a 24500Ft-vel is átbasztak mert elvileg 20e körül megy.
gyerünk Tyt húzz bele
ki tudja? lehet hogy van.
és 2006osból?
te azt írtad az összes....van már 10.000 kmes régi rs?.... van már 15ezres 1 dugóval? VAN.
én meg odaírom mert ha nem így van tudom hogy jösz te oszt belejavítasz...Van már 10,000kmes RS125?(2006os?)
jól teszed. én legalább nem pofázok hülyeséget,ill ha nem vagyok biztos magamban akkor nem is írom oda okoska.
Ja persze...bocs Mr.Aprilia.Na kimegyek a hegyre belevésem egy keresztbe a neve3d és imádkozom hozzád hogy bocsájts meg nekem ó nagy tévedésemért
új dugó,ha a nikasil nem sérül . kb 30.000 ft.
na és ha ez behal akkor új blokk?
mekkora segg vagy gyári dugóval 15 körül mennek.....
ja mint az összes 125ös RS.
Srácok az igaz hogy 06 os rs125 10000 km-nél megszorul mert nem birja a blokk? vagy ez hülyeség?:D
Szevasztok, Jön valaki holnap euroringre? Mi MItogerivel ottleszünk, remélem találkozunk valakivel innét :)
én ma vettem az RS-embe(80as) NGK BR9EG-t 2500-é
Phoneman neked mi van meg hatra a jogsibol?