Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem NGK R BR10EG van benne
Húú srácok kimentem ma először az euroringre a picimmel kurva jóó a pálya.. ez pont ilyen "kis" gépeknek van kitalálva..... egyébként 3-an voltunk én + 2 haverom de a végén jött egy másik srác egy fazer-el. Nah az a lényeg hogy nagyon jót mentünk... én is olyanokat döntöttem amiket közúton elképzelni nem tudnék... majrécsík a gumin kb ha fél cm taláán. szal nagyon jóóóó, mikor felmentem kicsit fostam, hogy el fogok esni ..de ha ésszel csinálja az ember akkor nagyon jól lehet ott "tanulni" motorozni... szal kiráááály nagyon
Tel.: 06308519052
Dunlop D207-es garnitúra 30000 ft-ért elvihető! 200 km-es szőrős állapot!
150/60 és 110/70 17-es méret.
hú, az nem jó...
Nagyon összetörted? karambol volt vagy csak elcsúsztál?
De legalább mocis ruhában voltál?
hello mindenki! vki tudna segíteni h mitól lehet az h megyek egyenletes gázzal és egyszer elkezd lassulni a mocc, vagy 4-5-6 seb. fokozatban nem nyit már rendesen a power szelep? ja ez egy aprilia af1 125. köszi előre is
lehet hogy azt akarta írni hogy 5métert csúszott a fű...zfák közt
én meg 8hete a sajátomat(de az nem volt oly vészes,csak a fékkar fele kopott el,meg a műanyagspoiler elkopott picit,meg a hátsó index kifordult.jah és a hátsó fékkar picit elferdült,mindez 10m csúszástól a betonon.
dehogynem 5 hete a sajátomat
Én nemt tudom h Ti mért vagytok megakadva ezzel az elcsúszással, egyértelmű h nem füvön csúszástól lett ilyen a motor, de az idomok sem csúszástól lettek ilyenek, hanem azért mert valszeg nyers idomok, amik még sosem voltak lefestve...
Ti még sosem láttatok csúszott motort??
hú bazz még cmet sem adott + a kurvája
hú én most írok neki 1 mailt.
szöveg az van
Szerintetek ha felhívom és megmondom neki, hogy egy 100asért most azonnal elviszem, odaadja?:)
Többet nem ér a motor...Füvön,mi??Persze..:)
mert az 1 füvöncsúszástól nem naon esik ki
jah és a hátsó ülés alatti idom hova tűnt,
hát. azért megnézem volna hogy csúszott,mertén az rs-el 10métert csúsztam betonon,és plexinem tört el.ezeknél a fű=kukorica szár

350et nem adnék érte az 100000%

jah és jó h megengedi h olyanra fulyassák amilyenre akarják
Megtudnátok mondani hogy milyen gyertyát tesztek az RS125-be?

Nekem ugy mondták hogy a legjobb az ngk b10evx.. sztetek?
te se vagy normálisabb mint ő ha ilyeneket csinálsz
Egyébként meg vizes uton simán szoktam keresztben menni eddig rekord nálunk az utcában ( jo fényes aszfalt jol csuszik még szárazon is) 3-as nyél 100 letett lábbal motor hátulja keresztben.. Elég jol néz ki a dolog de azért parás is
Hát ez hülye!!!!

Srácok én már csusztam el füvön az SP-vel ( lehet h nem kellett volna jasszerkodni a focipálylán ) olyan 40-el ugy kiment a segge h már nem bírtam visszakormányozni mert ütközésig fordult a kormány és ugy lerepültem mint a szar!!! Annyi baja lett a motornak h letört a tükör amugy semi más még nagy karcolás sem lett !!!
meggyujtották vagy a hülyegyerekek valamivel leoldották róla a festéket szabadidejükben
véleményem h ezzel egy hiperűberóriásinagyot estek
Festéssel mi bajotok van?jó ez így!
Ha elesik füvön attól még nem jön le a festék.... Tuti hogy valami nagy faszságot csinálhatott... de ez egy kalap szar 350-ért
ez bukfencezett is meg lehet h füvön esett el de utánna csúszott még pár100métert a betonon