Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ennyi. milyen paranioásak néhányan a jóbariban..
agv
AGV-é.
az mds is olyan asszem mint a nolannak a grex.. valamelyik nagyobb cég kifutott szériái
egy kis off,
kérdezősködtem 'poénból' hirdetőket, h ki lenne benne egy cserében.
Az első jelentkező szerintem már vagy 30 próba után:

http://www.kepesmotor.hu/yamah...

aszondja meg kéne néznie az RSt
Erre varrjatok gombot
szerintem meg be tudod verni úgy a fejed, hogy más testrészed ne sérüljön vészesen, és ilyenkor lehet jobb a rendes sisak.
Egyébként ha valaki otthon van olasz sisakokban az mondja meg miből van a sitykóm, MDS ProVent ugyebár, 2005ös azt hiszem. Olvastam már azt is róla hogy kompozit, meg azt is h műanyag
Köszi Zoli!
Keresnék Angel Eye-es lámpát és kék műszerfalvilágítást '03as Rs-re
valaki ? mi mennyi ?
estét !

Vissza olvastam a dolgokat és no comment. de mosolyogtam egy jót kicsi off azért meg volt :D
asszony mondta mikor sisakokat nézegettünk mikor arról volt szó, hogy végülis az összes teljesíti a normákat, sőt egyes "olcsó" sisakok a tesztek szerint jobban is amúgy mint a drágák, és szó volt róla hogy mikor azon múlik hogy szétmegy e a fejed hogy policarbonát, vagy kompozit van-é rajtad, akkor már úgyis mindegy, mart kifolyi k a beled akkora csattanásnál, hogy akkor legalább lehet nyitott koporsós temetés.
Ezen a beszóláson sírtunk ma Gerivel :D
szerintem elképednél ha tudnád hogy a motorosok kb fele ennél sokkal régebbi/szarabb minőségű sitykóban motorozik. Nem mondom h jó, vagy h követendő. Evvan.
Adamfight, igazad van, csak ne bánts :)))))))))
ha olvastad volna ezeket a teszteket, akkor az is bennük van, hogy igaz ugyan hoghy néhány évente nem árt lecseréln ia polikarbonát sityakokat, és ezekkel ellentétben a kompozit és hasonló sisakok héja megörzi szerkezetét, AZONBAN! a belselyük ezeknek is elhasználódik, kinyomódik, és drasztikusan csökken a védelmi képességük.. hoppá.
Az már csak virágtartónak jó
Nekem van 2 grex bukóm de azok olyanok h BMX pályán biciklivel se venném fel. Már ki van szemelve az utód.
Ívhegesztéshez kiváló
hát nemtudom volt rajta 60 % os azt eladtam havernak mertha sütött a nap lehetett látni kicsit az arcom utána kértem a legsötétebbet azmeg a 85 vagy 90 % os most pontosan nemtudom amugy mondták hogy utcán nemszabad használni:D
Lehet nem szar, de azért x év után gondolom már ez sem annyira biztonságos (fröccsöntött).
Az asszonyé most lesz 6 éves :(
már boccseszség, de nekem grexem volt most két évig.. és annyira nolan, hog yegyrészt a polcon volt mellette utolsó szériából ugyanez a héj nolanként, és az enyémnek mé gaz állrészénél belül a nolan minta volt, annyira nem változtattak rajta sokat.. annyi az egész, hogy a szellőzök szerkezetei, a pleximechanikák, meg a belső rész anyagai egyszerübbek.. a grexek , mindeig az előző nolan szériák héjait kapják, szal biztosnági szempontbol uyganoylanok, max kevésbé van drága érzése.. de scak nézzétek meg a sisakteszteket amik szoktak lennni, hoyg a polikarbonát sisakok soxor jobban teljesítenek mint néhány drága kompozit sisak.. szal a grex nem szar.
javítsatok ha szar a logikám
90% sötét plexi, az nem azt jelentené hogy 10%ot látsz át rajta? mert az pöppet kevés!
húú... hát annyira nem értek hozzá a plekó 15000 volt rá a shoxba tükrőződönek hívják legalábbis az eladó csaj annak mondta
a lazer bukómon meg asszem 85 vagy 90 % os sötét plexi van ugyanis a legsötétebbet kértem:D hát azzal se lehet látni éjszaka semmitse
ez kész inkább meg se szólalok
én 59ért hoztam el tavaly karácsonykor.