Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HAJRÁ TALMA + APRILIA! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Szegény motor annyi szidást kapott itt a fórumon, hogy amióta Aszalósékat megjártuk mindenáron bizonyítani akar.... Fejébe vette hogy elpicsázza a hayabusákat az autópályán, az R1eseket versenypályán... Tisztára be van zsongva. Múltkor is átmentem a garázsba meglátogatni a kis apriliát, erre nem azt látom hogy gumimelegítő van a gumikon, és már melegedik a motor? A tankon meg BRNO itíner kifeliratozva... Tisztára megjött a kis gép életkedve :)))
akkor másképp fogalmazok:
Ha Talma ma is kiesik motorhibával, küldök egy selyemzsinórt az illetékesnek!
:)
te is szoptál már eleget azzal a szarral
apám mondta poénból, ha kiesik talma motorhiba miatt, eladjuk az apriliát :))) de ez csak vicc!
mellesleg csütörtökön itt a főtéren mindjárt két srác akarta elkérni tőlem a motort. Én meg köcsög voltam és nem adtam oda, ha már végre megy a gép jól, először én élvezkedjek már rajta... Bekaphatja mindenki :)
Eddig volt olyan h odaadtam olyannak is akinek megbántam h odaadtam. Visszahozta, és seköszi se semmi, csak hogy a 954RR mennyivel jobban megy. Ja és ETZs gyerek, ő könyörgött h elvihesse az RSt!
Azóta útálom a fejét a buzeránsnak :D
ha most is magáll Talma alatt a motor, akkor kénytelen leszek rituálisan felgyujtani egy apriliát!:)
Ezért hülyeség ez a tesztmotorozás dolog. Senki nem várja el tőlük hogy ingyen odaadják a legjobb moccokat minden idiótának, akinek épp van jogsija. Sőt érthető, hogy munkahely nélküli embereknek nem adnak motort a kezébe. DE és itt a baromi nagy DE, mi a fasz értelme van akkor az egésznek? Átlagember túl halandó ahhoz hogy elvihesse egy körre ezeket a gépeket, a profiknak meg a mocsok pénzeseknek meg amúgyis bármikor odaadják. Ennyi!
tegnap így is 2 motort össze törtek :(
egyébként tegnap rád köszöntem .... mert ott segítettem kinnt a pályánál :) délután
jövőhéten egyik nap ktm teszt nap lesz de nem tudom meik napon. Másik nap viszont ha jó idő lesz én is akarok menni kicsit reszelni a gumákat.
Eleve a felvezető határozza meg a tempót, aki viszont marha lassan szokott menni.
Fordulatszám mérő spirál van valakinek eladó ? 123 as rotaxhoz kéne ! lécci ha valakinek van írjon ! köszí
Valószínű te egyből 1perc alatt mennél egy zsír új géppel, amit nem szoktál meg, és ki kell fizetned ha lesz rajta egy karc...
kakucson a simsonos körrekord 0,58:)
Én voltam a szentesi tesztnapon de nem engedtek minket menni. Arra hivatkozott a köcsög hogyha nincs munkahelyünk akkor felejtsük el. Hát mondom bazzeg még suliba járok, nem tudok neki mit baszni. A Hondánál meg a Suzukinál nem szarakodtak.
te mennyit mész?
tudom ezért mondtam
? ? ? ? 90 másodperc? lol 48-49eket simán lehet menni!
ez ígyvan miis lementünk tegnap bátyámmal kawa tesztnapra és a 6osra kb 5 órát kellett vna várni és kakucson járt 6 kör ezért nem vártuk ki mellesleg 1.5 perces köröket mentek
Ez a tesztnap dolog :))
Engem is hívtak aprilia tesztnapra a haverok szentesre kb. 2 hete :)) Elgondolkoztam, hogy Ak jogsival mit kaphatok, hát max egy rs125öt próbálhatnék ki
A másik, ismerősnek van A jogsi, volt a tesztnapon, a naiv hülye RSVt akart kipróbálni, erre alányomtak egy 125 4t robogót

Egyébként azokat a gépeket, amire igazán fáj az ember foga (pl yamahánál r1, r6), azokat a legnehezebb megszerezni próbakörre. Ezért értelmetlen a dolog :)
tudom, láttam. arra írtam hogy azt olvastam róla hogy csak yamahával lehet menni (pályán)
de szerintem ez hülyeség...
plakát alját olvasd el!
Helo nincs valami telefonszámod ahol Kakucsringet ellehet érni?én jövöhéten akarok menni kicsit