Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó tudni
átérzem
az a bátyám
Jövőhéten megkereslek ha kell vevő azért,ha nem akkor azért
Rendicsek!
Mito7gang és Bagi Zsolt!
Titeket ajánlottak használt gumi ügyben. Elérhetőséget tudtok adni? mito7gang msn-e megvan.
Ja, és vmi 150es sport kéne, utcára.
írtam mailt
Sziasztok!
Én motort szeretnék venni!
De nagy bajba vagyok!
A dolog a következő! Jelenleg egy 95 Aprilia Rs 50-esem van tuningal stb. Én szereltem mindet, rajta és sajna elég sokat kell költenem rá.
A kérdés meg az lenne, mit vegyek nekem, ami kell az, hogy 125-ös legyen jól nézzen ki egy egy oda rántás erejéig azért 140-160 bírja de átlagosan 90-120 között mászkálok a mostanival is. Egyelőre ez elég lenne nekem. Nos én szeretem az Apriliát és kinéztem egy 2002-es évjáratú gépet. Nos van egy érzésem hogy ezek a betegsége a fordulat és a jelentős teljesítmény miatt ennél is meg van. De mivel 125-ös és nem hajtom hülyére talán tartósabb lenne mint 50-es társa. Néztem Japán gépeket is elsősorban a hondákkal szemezgetek, de ott meg azt hallottam, olvastam, hogy letapad a henger, tehát lényegében ugyan ott vagyok.
segítség gyanánt adhatnátok pár típust, amit szerintetek érdemes lenne meg venni és véleményt hogy ezek milyen motorok...
Mivel ez rs 125 fórúm írjátok már le ti mennyit költetek átlagoan egy ilyen motorra és mennyi a fogyasztása!
Én ezt a 2 néztem:
Aprilia RS 125 32Le
Honda NSR 125 15Le
Hát akinek van tapasztalata azt kérem írjon nekem lehetőleg e-mailt de jó ide is!
garamka.@freemail.hu a garamka után van 1db pont
Köszi Laci
1.000.000. saját tőke 500.000. kamatmentes céges-hitel
sose basszál, hogy most is motorozhatsz.. na, milyen konstrukcióban vetted a gépet? kiváncsi vagyok hogy jön ki egy iylen..
hát ja, de azt azért hallottam hogy megint elszálltál egyszer ki kéne próbálnia a Németh fivéreknek hogy milyen érzés úgy motorozni hogy a motor azon a két fekete kerek izén gurul
na, tígöd se látni sürün mostanság..
az ilyen formákból is a pilisben is van dögivel. Én nem akarok általánosítani de 5 esetből 4-szer gixxer-es a delikvens. Természetesen farmerben sportcipőben. Itt az a gáz hogy Dobogókőre felfelé az elején még viszonylag sok a tök egyenes emelkedős rész ahol ki tudják huzatni a parasztok és rendszerint 3-szor 4-szer kell őket külső-belső íven megelőzni mire végre leszállnak rólam és engednek utamra. Az engem még nem zavarna ha szimplán csak óvatosan vennék a kanyarokat, de mikor a legjobb ívekbe belefékeznek úgy hogy hátulról majdnem telibe kapom őket, akkor kezd kicsit zavaró lenni a történet.
kisfarkú köcsög.
Tegnap moccozás közben történt velem egy aranyos story :))
Történt ugyanis hogy lámpánál beállt mögém egy gixxer (600 750 1000? nem tudom), srác a csaját vitte.
Lámpa zöld, nagygázzal indulok, padlózom 2be is, de mivel városba visszavettem az életfunkcióim biztosítása miatt, ezért inkább szépen elváltom, tötyögök 50-60al, amikor a gixxer atom üveghangon el mellettem, a kiscsaj csak úgy lobog :DDD Na mondom még egy egyenes menő.. Utolérem, visszaelőzöm külterületen érzéssel, erre kb vagy 200al megy el mellettem :) Szerintem kisebbségi komplexusa volt hogy meg mertem előzni a pöcsköszörűvel :DD
A lényeg a lényeg, követtem őket egy darabig lájtosan, a városban van itt egy jó kis balos kanyar. A srác olyan 50el ment bele, mert még túl nagyot kellett volna döntenie, meg amúgyis az 5 centis majréra vigyázni kell :D Belső íven elmentem mellette szépen korrektül ilyen 70el kb, lehetőségekhez mérten döntve... A lendület jó volt, mert kellett még van 4 secundum mire a gyerek észhez tért, és rájött hogy ezt nem szabad hagynia. A városban ismét vagy 200al ment el mellettem idegből :DDD
Nem kezdtem el utánuk lőni, remélem nem kenődtek fel valahová
ha tudsz jo sokat akkor az enyémre is keress vkit
én is ezt magyarázom asszonynak mindig, ő meg csesztet, hogy miért nem veszünk pár ruhát nekem már, meg ilyenek.. sorrend.
Mi a gonnd Dokkal?

Egyébként teljesen igazad van!
A motorozás drága buli és költeni kell rá mindig nem olyan mint az autó h csak beleülsz azt mész
Nehogy besz@rj itt nekem
A Gixxert nem akarja senki elkérni egy körre.....
Inkább mindenki azt akarja h vigyem egy kört
A tisztelet megvan
Hát jó kérdés. Én még nem próbáltam megfelelő hosszúságú úton, úgyhogy nekem eddig 145 az ultra retek szar nyúlott már ezer éve kukába való lánccal. AdrinXt spanom ma elvitte kipróbálni, alatta 150et lazán ment, és még ment volna ha lett volna út. A srác 60 kiló kb Ha új lánc lesz rajta megnézzük mit megy :)))))
majd megprobálom, bár most 50ccmbe a tzr-t lehet adni venni
1 szünetben kérhetsz fagyit meg üditőt is!
tuning te mindenre tudsz vevőt?
ha az enyémre is tudsz fizetek neked egy egész napos kakucsi pályanapot:) de tényleg:)

oyan ösztönzőrendszert alakítok itt ki:) mitogerinek is felajánlottam bár ő hringes napot kap:D