Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olvastam olyat valahol hogy csak yamahával lehet menni... Igaz ez? :o
Hülyeségnek hangzik, de azért érdekel hogy akkor most mi van...
gumikák.... van dunlop slick 1db kr106,michelin pilot 1db és egy metz racetec mindegyik 120as méret, slick 6pénz/db metzeler 7 ! //s.cdnadcom.net/sm/forum_o/p/...
engem is hívtak de csak 50essel mehetnék, viszont azzal sztem nem lehet pályán menni
Engem felhivtak a yamahától, hogy meghívnak a tesztnapra.
Csak annyit mondott az ügyintéző, ami a szórólapon is rajta van. 10-17ig ki lehet probálni az összes kategóriáju mocit,ha van jogsid-felszerelésed.
Szerintem nagyon nagy tömeg lesz ott
helló labika gyere már fel msn re nagyon fontos
1. Tud valaki valamit a yamaha napról?
2. Jön valaki?
Valaki ma kakucs? Kimegyünk Kakucsra ha valaki akar csatlakozni írjon 12.-ig lehet irní aztán megyünk
lassan feljön a videóm, kíváncsi leszek az átlagra. kb 2:D
minden vidibe a gumifüstért oltottak, ebbe cska azvan:)
Te + olyan vagy mint a 2 eves ocsem. Esel, kelsz
zsidónéger
Nah oltsatok vazze, a színem miatt...
ez még semmi de még volvos is... . . (nem ám:) )
Van1srac ott detto te. Z3 kikerew magamnak nemvok nigger, en afroamerikai vagyok
Joci,azért baszogat téged mindenki mer nigger vagy.ez a szomorú igazság
absz. kulatakony állapotban vagyok ma ugyhogy nem vmi penge a felfogásom.amugy mindigis füreden laktam,szal nem voltam 17.keres.
állitolag van sok hasonmásom csak mind szebb és okosabb nálam
Hat gec sztew max neked lehet. En viccbol irtam ami egybol lejohetett volna ugyanis nemvagyok cigany nah mas nemlaktal te a 17. Kerben?
Nemteljesen sikerült leirnod a mondatot.Senkivel nincs semmi bajom,csupán annyit kértem,hogy minden téma a helyén legyen megtárgyalva.ennyi.de ha üldözési mániád van,képzeld be hogy bajom van veled,ahhoz nem nagyon tudok mit füzni,olvasd el a kommentem.ennyi,
Mitogeri, BOCS IGAZAD VAN! mugy az a bajod elem, hogy cigány vagyok?
megvetted?
Télleg nem basztatás de már szarrá van offolva a topic,kocsis téát nemtudjátok valahol megvitatni?mindig asziszem történik valami beolvasok ide és az a kérdés hol tilt és hol huz a volvo.kocsis dolgokat kocsis forumon,nem?én se mondogatom hogy a sapporoba kerül be a duplakarbis motor stbstb. tartsuk a fővonalat.peace
poén volt, majd motorral megyünk pupák!
levihetlek, de júli 19-26 ig nemtudlak, nyaralok akkor.
6,5 nél tilt. nem vágom haza :) kell ez néha neki 10 év után, mert naponta 1x mérek 1 gyorsulást nem fog szétbaszódni... a vectrám is kibírt mindent...
ja, de forog vagy 4ezret.. nem egy fzr..
hazavágod még a nyár előtt te kölök! ki visz le balcsira így?