Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2 verseny 1 fékbetét, gumi 1 időmérő+1 verseny.. dugó 3-4 verseny...attól is függ hogy milyen van bent,1 ill 2 gyűrűs...
Így van Bence jó az ott a garázsban legalább addigsem romlik el rajta semmi
de félre ne értsd, ha megtehetném minden vasárnap pályáznék :)))) minimum
Ezért van nekünk egy fasza kis 4 sávos elkerülőnk, ahova kijárok félóránként szétforgatni a vasat ;)
meg a másik hogy pályán picit gyorsabban fogynak az alkatrészek (gondolom). Gumi, fékbetét, gumi, benya, olaj, DUGÓ!, henger, hajtókar, stb stb és még sok dologról nem is beszéltem.
Az én moccomba 13300km van most, gyári fékbetét (még csomó van benne :D), gyári guma, dugó meg így is elég gyorsan fogy nem hogy pályán
utcán motorozás más téma:)
én csak azt mondom h rs-sel utcán motorozni hüyeség. összehugyozza magát szerencsétlen.
Én meg egy hülye barom vagyok, de szeretek utcán motorozni. Evvan.
majd Adam megvéd, ő ebbe a nagy szaki :DDDDDD
nem azért de szerintem az rs-t utcán használni és arra büszke lenni annyi értelme van mint a kádban szörfözni.
én örülök h nem járom vele már a várost, csak akkor ha elalszom... eddig ebben az évben 3X voltam vele városban. jobb is így. ha tiszteled a motorodat, akkor az rs nem az a motor amit az utcán kéne hajtani, szépkuplungolni az agyad meg állandóan leállni és indulni...
jó az ott a garázsban, jobban érzi magát ott mint kint az utakon, remélem valami pályázós gyerek fogja elvinni...
bazzzzzzz... de gatyesz vagyok.
tuning gurult elsőkeréken. A stoppie máshonnan jöttttt :D
meg karra főleg
ő tuning!ezzel akarja levenni Marcsot a lábáról:D
és te erre edzesz?:D
barátoom.. láttad volna azt a gilerát amivel futárkodtam.. a fene a marha naagy lelkébe. bezzeg a kis léghűtéses mtx.. az kétszer is megszorult.. (kifogyott az olaj.. tipikus, áh majd a következő címnél utántöltöm..) kihült, rugtam kettőt, és szevasz.. ment is, azóta is megy valahol. és rendszámos 80as volt.. na azt elfogadnám most nagyon rohangálósnak..
na ezeken sírva röhögtem
meg azon a képen, amelyiken stoppie elsőkeréken gurul és épp Marcsról álmodozik Hevenylebenyvesegörcsöt kaptam az aszalástól
ilyenre csak egy olasz motor képes..... Lelke van :)
apriliásnak lenni megtiszteltetés szerintem :)))
Én csak most kezdem igazán felfogni ezt a dolgot, régebben még nem értettem annyira.
Ha már vagy annyira türelmes, hidegvérű, és nyugodt ember hogy éveket elmenj egy apriliával és minden baját kibírt idegbaj nélkül, akkor tiszteletreméltó ember vagy
Az asszonykám megmarad akármennyire is fogok bolondulni egy motorért.
ELADÓ aprilia RS125 2001 gyári kipuffrendszer!
15000kmt futott, hibátlan! Dob + rezó + csonk
20E HUF
mail: police12@freemail.hu tel: 70/3423248
betegek vagytok.
Hát elméletileg nem! De nem tudom! Kell az adrenalin! Na tényleg mek! Hali!
ha ez megmar akkor felfordulsz a gecibe?
Na én leléptem....jók legyetek, széles utat, olcsó benzint, és csak óvatosan! Jóéjt mindenkinek! Hali all!
Ahha....tegnap megpróbált megmarni....de vak marás volt...pislogtam 1et...azalatt megtett 10centi utat, megmart, és vissza! Kis k**ög ! De iszonyat gyors gyilkológép, az tény!
1 barátomnak van. de gecigyorsak. ő is csanádis volt... jó kis segge van a kis szutyoknak...
csanádis vótam