Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt én is átételtem grexelm, csak fzr 600on 220nál, nemsok idő lett volna hátra hogy megfojtson a szíj:D
Ez irrídium ezüst plekó?
Nekem irrídium kék van, sötétedésktől már életveszély.. Egyszer jöttem haza vele éjjel szegedről még a Futurával, 150 körül a tükrös plekóban. Hát mit ne mondjak, elég fos élmény volt
Ugyanezen a gixxeren mentünk 220al, krosszbukó volt rajtam! Cirkulált a fika-takony-könny a sisakban 180 felett!
85000 de biztos van néha akció
Városban tökéletes lenne az RS, csak kicsi a nyomaték mint az állat. pont alul kéne erő városba, az RS meg alul nem megy, csak fordulaton, de akkor meg már elég gyorsan mész ha poweren van és váltogatsz felfele. Ezért mondom mindig, hogy nem lehet vele normálisan lassan menni. Na meg kegyetlen finom csukló kell hozzá :)
este szinte semmit nem lehet látni legalábbis én lem látok ki de csak nappal motorozok álltalában
GrexG06om volt (vagyis Asszonypajtásé most is).
Hátul ültem gixxer750en, 260al mentünk, a Grex volt rajtam. Felejthetetlen élmény volt. :))))))) Azthittem leszakad a fejem sisakkal együtt.

A saját MDS ProVentemmel eléggé meg vok elégedve, bár ezt csak 200ig teszteltem a 954RRen, ott még korrektnek tűnt.
én fényképeztem...
grex akármien plekoval valami életveszély:Dtapasztalatbol mondom, 100-110 felett azthiszed hogy valami vadászgép melletted süvít félórán keresztül oylan hangjavan, majdszét robban a fejed
azt gondoltam hogy kilehet látni:) egyszer volt a fejemen egy sima füstszínű grex bukó este, na abba életveszély volt lehúzott plexivel este motorozni...:S
menyibe fáj egy ien?65-70?
sima plekó van rajt eredetileg.
Nekem is ilyen van de már idegesít. Mindenhonnan síoló hang jön. Néha gecire idegesít. De elég jó bukó
nemtom ezen alapbol sötét a pleko?
kilátni biztois kilehet, de a magyar királyság területán szabálysértés egy ilyen.. multkor volt a superbikeban, hogy mennyire lehet sötétített, és gyakorlatilag szinte nincs is annyiar enyhén füstszínű ami nálunk engedélyezett volna.. má kérdés hogy nem erölködnek nagyon a zsaruk..
hát.. nemtom mekkora a város ahol lax, de itt pesten pl elég fárasztó az enymnél erősebb motorral járni.. nehezebb a kuplung, nagyobbak a terhelésváltási reakciók, nehezebb tologatni.. nekem ez a kis bringa nagyon bejött a városban..
nekem is ilyen van csak teljesen szürke, ebbe a plekóba este jól kilehet látni?
ebből a reakcióból egyértelműen kiolvasható h dadishez vonzódsz egy kicsit!
nekem most ilyen van szerintem nem olyan rossz:
HJC hq-1-et vegyél, ha már hjc bukót veszel... Az elég jó bukó. Geri már olyanba tolja, nagyon megvan elégedve vele.. Énis olyat veszek jövőhéten, vagy amikor járok pesten.
a kormány ne kotyogjon a fékek legyenek fatyák az alvázszámot lehessen olvasni és a motorszámot is a világítás is legyen jóa gumikon is legyen borda (lehet hogy integrált műszakit csinálnak az műszaki mag f*szom tuggya mi egyben és akkor lefényképezik az alvázszámot motorszámot km órát meg az egész mocit)
am behozott motor?
erősen szemezek egy iennel
joe papa neked mennyire jön be a hjc buko? menyire vagy megelégedve vele?mesélj róla
menjetek már vmerre
Dadis... : ezért még számolunk egyébkéntis még kiskorú vagyok
Jocirs: mivagy te kém? honnan szedted a képet?
adamfzr:a képre had ne mondjak semmit a kezemre való kommentet meg köszi de tudod én ilyet is tudok