Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

maffia ? hát ez LOL amúgy mennyiért akarod elpasszolni a gépet ? mert tudok rá elég vastag pénztárcás vevőt majd ha érdekel ... további infó esetén tudod hol találsz meg
azt a TZR maffiáról nem is tud...
dodo?
Láttalak ma spanolni a Kossuth téren....
megkérdezhetem hogy a Tiednek mekkora a végsebessége?
találtam 2 képet
A k63 egy sportos UTCAI gumi, fele annyiért,mint a márkásabb hasonló minéségűek.
meséltem az Almafacsarós storyt spanomnak, aszondja "neked a fórumos haverjaid szuperhősök?" :DDDDDDD
én ugy voltam vele h kidobom, de azért tesznapon megyek vele... volt akkor kb 16-7 fok, 2 kör után fogott bár elég szánalmas köridőkkel:D... nem tartom valószinünek h a következő dt-n lemenjek 2:20 alá ezért sztem még maradni fog rajta
ma én is olyan gazdaságosat motoroztam, 3 óra alatt kb 20 km :DD Kicsit sokat állt a motor, spórolni kell :)
Viszont még mindig überbrutálul megy az RS
nekem nincs gond azzal a k63as gumival, erre a kis teljesítményű gépre tökéletes ... de egy nagyra semmi féle képpen nem raknák fel ilyet már elvből se ha tehetem
HA...
sok igazság van amit írtál Dodo - egyik ismerősöm is nevet nem mondok azt mondom, hogy buliba minden hétvégén sikerül önteni a garatra egy 20ast is ... meg márkás, menő ruha a jó csak meg stb és akkor felhívom, hogy nincs pénze nincs e kölcsönbe olajam a motorjába mert most nicns egy vasa se
meg sztem vannak ien alap dolgok pl: innen a fórumról egy kulák gyerektől 300helyett 190ért hozztunk el egy RS-t és 260ért sikerült tovább adni. De annyit nem mondot, hogy figyelj kösz, hogy segítettél .... de amennyi hasznot csináltam neki pizzára meghívhatót volna mert telón lefikszáltam neki a odlgokat meg més sorolhatnám. De ilyen dolgokban tudod kire számíthatsz később ...
Aztán szived mint alma mit Ádám facsar ki,szemedben könycsepp, elájultál jőőőt a sötét felleg.
nekem heidenaum van nem tehtek róla
egyébként nem rossz a slickje ha bemelexik...
ott a büfénél ahogy van a beton csík ott taliztunk, meg mikor volt a fighter show fennt ültél a barátoddal ott a "tribünön"
és szted napi hány ilyennel találkoznak?
kurvaegyszerű! Nincs pénzed akkor ne motorozzál...
fussál, ússzál, stb...
Énse tudok pl Alpok-Adrián menni mert egy verseny többszázezerre jönne ki....

a másik meg pl akinek adott két gyertyát ami kb 3-4000Ft, aztán péntek este elmegy és egy tizest elbasz a Dokkba vagy vmi oltári helyen....
Szal megnéznénk hogy ki mire költi a pénzét...sokkal több ember költi bulira mint a motorjára...
Természetesnek veszik hogy elmegyek5rugót elkúrok de bazz hogy lánc sprayt vegyek az luxus...meg mondjuk ne heidenau gumit hanem vmi normálisat meg a fékbetét az vasig van koptatva meg még sorolhatnám a dolgokat! És ez nem azon múlik hogy kinek mennyi pénze van, hanem azon hogy ki mire sajnálja vagy kevésbé sajnálja a pénzét, CSAK AKKOR NEM KELL SÍRNI!
A motoros felszerelésről nem is beszélve!
na akkor most én is átállok mert ezt nem tudom értelmezni
naná de aki nem hülye az hülye
Te is látod hogy hülyékkel vagyunk körülvéve?
sok lesz
kit? miért?
jajmár