Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

3000nél ahh az kevés...nem? 3000nél le is fulladhat
3000 nél. fölötteelkapar teljesen. a kipörgésgátlót kikapcsolom. nem ágaskodik , de csak azért mert elsőkerekes :) lesz ez még jobbis Atta :)
rajtnál nem ágaskodik?:D:D
Véleményt tudtok mondani a Mogul motorolajról?
mekkora fordulatról vágod ki a kuplungot?
nah mostmár 9,7 nél tartok 2 személlyel. nyár elött meglesz a 7 sec...
ilyet kellett volna venni http://www.hasznaltauto.hu/1993978_honda_cbr_2005 és akkor én is szereltethetném rá a turbót mint más a busára... lehet még úgy is megbízhatóbb lenne mint az rs de azért az rsemet (titkon)
de nekem már vason van...
Nemnagyon olvasom a fórumot, csak néha néha :) Csak ééérted elsőgumma fontosabb, mint a hátsó fékbetét, ami amúgyse kopik semmit...
hát igen...
te meg annyira menő vagy, hogy kiugrándoznak csak úgy eléd a rajongók autogrammért. te meg elütöd őket :)
faszom lesz első gumi is amugy teljesen igazad van Dadis! de ha visszaolvasol már JANUÁRBAN! MEGRENDELTEM BAGI ZSOLTTÓL... azt azóta jön... de ugynézki bieléktől veszek.
a kötelezóő meg az árírás 120 ezer volt. ez kicsit betett.. ezé nincs most gumma.
me joci annyira menő, hogy neki kanyarodnia sem kell, az út sutyiba kiegyenesedik neki mikó gyün. így spórolhat az oldalával.
fussa, no.
Jó az elsőgumi!
jah, akinek fusa, me menő szakács.. :D
nah jöhet az off.
beszéltem 1 szakival. 9 ezerért van 1 kütyüje amivel tudom állítano a turbónyomást a vezetőülésből is akár :) jövöhéten kap 1 ilyet a gép :) aztán 20 ért van tölcséres lefujószelepe :)
azzal asztán király lesz :) és ennyi elég a 200 lóhoz...
virul a fejem gyerekek :)
nehogy az legyen, hogy telioffolom, a topicot...
kapott 1 kis brigéciolt a gép.
jah keresek hátsó fékbetétet...
azaz.
juj:S
:) köszi srácok jobb kedvem lett
Ne szerénykedj....amióta én is ráküldtem az ukránokat, még tankolnak is nekem!
megeggyeztünk elég ha adnak a motorjára is 5év singyen szervizet :D
Tényleg szólj 1 telefon azt az ukránok itt vannak! Elkapjuk még az RS gyártóját is!
nemkell köszi nah most jobb kedvem lett . thx