Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van nekem felvettelek msn-en majd megbeszéljük
Hívjál fel és megbeszéljük 30 510 42 82
Arra lehet vevő leszek,ha nemírok éppen éretségit
Köv hónap.
Egy hónapban csak egyszer megyünk szervezetten.
Most tizedike körül?
kakucsra megyünk 10.-e körül, és jön mihu is, és asszem még mz vel jön, mert a cimconnya még nincs kész. Várható még egy speciálrobogós, meg egy af1.
Hova és mikor mentek legközelebb pályázni?
mind 1 csak jó legyen! mert kell kunmadárig és be is kell járatnom a dugót: mért van hengered?
Mihu is:)
1,08 at ment brezován, ha mész oda, az az alapidő:)
(speciálrobisok 1,04 körül mennek)
tem
úh télleg,teljesen kiment a fejemnből! Jaja múltkor az jó derbi volt, de már fejlődtam
Nem jöttél brezovára racsnizni, pedig ott volt az mz-s kolega, vívhattál volna vele megint:)
15-én yamaha nap lesz a hungaroringen. ingyen lehet pályázni. a helyszínen lehet regisztrálni.
Én elmennék hozzá és kiverném belőle
Újj vagy használt kéne hengerből?
hello megveszem a rendszert ha utanvetel megoldhato.
Sziasztok! nagyon nagy kérésem lenne kelene nekem sűrgősen egy henger! akinek van légyszi írjon minnél hamarabb! nagyon kellene.












Csak egy jótanács:
Pár héttel ezelött postai utánvéttel rendeltem egy illetőtől AF50-be egy négysebességes váltót. Az illető el is küldte, de mikor kibontottam a csomagot, majdnem eldobtam az agyam: az egyik tengelyről kettö fogaskerékről is egy-két fog hiányzott. Felhívtam, erre hablatyolt össze-vissza, igérte hogy küld másikat de azóta fel sem lehet hívni. Bocsánat, egyszer felvette, de ahogy megtudta hogy én vagyok, azonnal kinyomta a telefont.
Ezzel az írásommal csak egy kis reklámot szeretnék csinálni a gyereknek, nehogy ti is ebbe a helyzetbe kerűljetek. Nekem 17.500 Ft-om bánta.
Neve most hirtelen nem ugrik be, de a telószáma:20/5816082. (Debrecen környéki)
Ha jót akartok ne rendeljetek tőle semmit!
Mindenkinek sok balesetmentes km-t kívánok!
kanyrvadááááááááász.. :)
tegnap este kivittem egy körre az RSt, kiforgattam 3ba 11800ig, olyan hangja volt mint ááállat!
Arrow Aszalósék is arra esküsznek :)))))))))
ELADÓ aprilia RS125 2006 gyári kipuffrendszer!
8000kmt futott, hibátlan! Dob + rezó + csonk
25E HUF
mail: tyt @ vnet . hu tel: 70/6199777
Skacok eladó 34es delorto vhsb apriliára kompletten,akár szivócsonkal is!
Ugyanitt komplett gyujtás rotax 123-ra,öninditós és sima lendkerék is van,kék-fekete elektronika is,mindkét fajta alaplap is, plusz egy komplett blokk főtengely nélkül

06705540998
gilera@vipmail.hu balatonmotors@hotmail.com
sajna nekem is így történt ledurrant pontosabban csak leengedett utána meg leért a felni így a széléről lepattogzott a fekete de kilett javítva
kicsit JACKASS szaga van a dolognak
Hátha összekurja a felnit is, nem?