Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Valaki kínált nekem RS125-re gyári kipufogót, csak akkor még nem érdekelt, most viszont aktuális lenne! Viszont most nem találom a hozzászólást!
Tud vki segíteni, nincs véletlenül elfekvőben 1 porosodó a garázsban.....?
Geri én hétvégén megyek a teszt napra aztán majd megkérdem aki ott van, hogy mikor lehet menni.
belekerült minden a vasba de asztmondja az az ész szerelő hogy nem minden fordulaton húz jól nah ezt most nem értem fel fogom hívni este(mert fater beszélt vele) aztmondta faternak hogy vigye le a másik gyújtáselektzronikát...:S de az jó amit tyt küldött mert én is mentem vele és nekem is fasza volt... most akkor mi van? (a gyárilag előírt fúvókákat tette bele mert még járatós és nem lehet faszásan befúvókázni) mit kéne állítani?(nemtom volt vmi power jetről szó h. az...esetleg de nem értem mertr 1 csomó 125ös t szerel mito rs stb) help addig is felhívom...és elmondom neki h. hülye
Áhogy ismerlek odaersz s kiderúl h nemis a karbival van gaz hanem pl powerelektronika.
Srácok Ki mit tud Kakucsringről,lehet menni,nem lehet?hétvégén ugye kawa tesztnap gondolom utána már csaklehet menni bármikor...
1 darabon majd kocogunk melletted, demonstrálva a 2T öszsetartást,testvériséget..
Azaz
Go Tyt Go!
szurkoljatok! odavissza 450km mimimum meglesz a mai túra! egyenlőre vizes az út de nem esik :)
Jobbulást AdamFZR!
bazz ez elég húzós. :(( Remélem gyorsan felépülsz!

Holnap reggel 8kor indulok Vásárhelyről Dunakeszire. Az útvonal: Vhely-Szentes-Kecskemét-Dabas-Üllő-Pécal-Gödöllő- Veresegyház-Fót-Dunakeszi. Aki akar társuljon be :)
Ahogy ismerem sajna nem ez volt neki az utcso. Lehet penteken benezek hozza
Hát még egész jól megúszta, de ez fog még fájni...
úúú bassz......
ez tényleg fájhat....

Mégegyszer mielőbbi gyors felépülést kívánok!
Jobbulast neki.

Eljen az utcai motorozas..!
20:44 kor tettem fel.
Lapozz egyet 2088. oldal.
Én nem találok itt semmilyen képeket....

De azért jobbúlást kivánok neki!
Ok akkor holnap visszavarázsolom mert biztos hogy ez is gáz!Nameg a kuplungon is állítani kell!De annak hogyan is kezdjek neki?Ha befele csavarom a hernyócsavart akkor emel a kuplung?
Jobbulást neki.
Abból gondolom hogy a 21 és a 22 eshetett ki hogy az a kettő "szokott kiesni" és az van szélen a 20-as az nem "esik le" a tengelyről olyan könnyen.Van mikor dekni levételkor az egész 18-22-ig kihullik.
A 20-as a legvastagabb, 21-es a legvékonyabb és a 22-es meg a kettő közt van vastagságban, ha az emlékezetem nem csal.
Jobbulást neki!
Ott 3 alátét van!A 20as az.......?A 21 és 22 milyen sorrendben van!21 a vékony vagy a vastag?
Ott a pont. Amúgy akkor ismertem meg amikor nyáron unokatesóméknál voltam. De ez akkor is kész. xD
U.i.: Lehet beújítok egy 2001-es RS-el, eddig 40%
Köszönöm!Hihtetlen, hogy milyen segítőkész srácok vagytok!Nagyon köszönöm!Remélem ezzel megoldható a probléma!