Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ennyire meghajtottad?
100 ra 8.5 helyett 12.4 ennyire ellu7tulhat?
könyve nincs
meg az átlagsebesség mellett van egy ø jel
áá az külön van. muatja a megtehető km-t, a hőmérsékletet, átlagfohyasztást, pillanatnyi fogyasztást, átlagsebességet, van benne km ora nullázható, és ez amit nemtok megfejteni.
átlag sebesség...Micsunk is azt mutatta km/h címszó alatt a kompúúúteren
ezaz de minek a mennyiségéről nemkap adatot? nemhiszem h digitálisan is írná h mennyivel megyek...
joe ennek a blokkja ugyanaz mint a t4 nek? mármint a dugók is ugyanazok? mert akkor ha kap nagyobb turbót akkor elbirja ha ugyanaz.
nem kap adatot az adott "mennyiségről"...sztem
mi az a váltóvillám? kijelzi mikor válts? amire programozod? ez ugyis kiirja ha teli a tank :)
Kössz

Azt én sem vágom most innen.
Ma jöttem rá milyen okos a Zoli ha már csa 3.5 liter van a tankban akkor kiszámolja nekem h még mennyit tudok elmenni a benyával, ja meg belőttem a váltóvillámot is. imádom
de miről nem ad adatot?
nincs adat sztem
jaja tudom melyik az. elöbb megnézetem valaki szakival azt akkor lehet h okosítok :) fog ez menni. persze nem ugy mint a gixxered jah és grat hozzá. csak tod bevagyok zsongva
amugy a fedélzeti computeren nemtok 1 valamit. irja h km/h azt mellette 3db --- jel
és ez menetközben sem változik
a tobbi 6 fonkció tökéletesen müködik. de mi lehet ez...
helyes NE KIMÉLD de azért ovatosan, és sok örömöt hozzá
Az már ugyanaz lessz mint a T4-es volt ebből az S40-ből az gyárilag 200Le 2.0 4 henger ha jól tudom. Ugyhogy elvileg bírja ez a motor csak abban nagyobb volt a turbó
145 e km gondoltam énis h 200 körülire felhuzom... majd megnézem milyen lessz ha ki lesz kormolva
Mennyi km van a gépben Joci?
Tolj bele egy chippet meg egy kipuffrendszert és 200LE
azért már jobbanmegy mint mikor elöszök kiprobálta. mert néha odanyomtam neki biztos azért :)
az tuti kevés
ha pl forog 6000 et akkor egy 5 öst elvisel és jot fog tenni neki
Igen de az a napi 5km ugy ment bele h 2500-nál elváltott akkor biztos h el van lustulva
Az autópályás ötlet Balaton felé jó

Az van amiről múltkor beszéltünk, lerakódik a sok szar a motorban,kipuffban.

Lemész Balatonig meg vissza h legalább mindig 4000 felet a fordulat és szépen ki fog égni minden sz@r.
De gondolom amugy is pörgősen vezetsz megteszi az is.

Egyébként lehet h a motor karakterisztikája is olyan h másnak érzed a 160 pacit.
Töltést azért a "soft" turbó miatt nem nagyon érzed inkább előzsnél adja a pluszt.
Amúgy tipikus granturismo ezzel a motorral és tényleg el tudom képzelni h ott érzi a legjobban magát lendületből haladni az fekszik neki
mondjuk 4 ezer?
úgy hogy legyen fordulat..:)
Amit bemersz vállalni
de mégis 140 150? 180? elöbb rákurom a nyári gumikat azt akkor meghajtom :) de mégis mennyivel?