Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen levettem a hengerfejet, met ugye így férek hozzá, és természetesen odalirányú mozgásra gondoltam.....(de gondoltam senki sem gondol függőleges mozgásra, hiszen az természetes......)
Szóval így oldalirányú mozgás van ennyit enged a gyűrű, vagy szét van kopva?
szerintem vagy próbáld meg részletesebben leírni a problémád, vagy nem tudom de ilyen idióta kérdésre nem fog senki válaszolni...
tudod ujjal mozgatni? levetted a hengerfejet? fel le mozog vagy jobbra balra?: DDD mert azért ez sem mindegy.
ebayen is szokott lenni, de elég húzós áron mennek. te mennyiért vetted? meg honnan?
hívd fel Troják urat, neki biztos van. 06308557633
Te nem tudsz véletlenül eladó kormányt 2003 as ra?
Vhm hengerfej,és prox 2 gyűrűs dugo van a mociba
Sziasztok!
Szerintetek gyári az ha az rs-emben mozgatni tudom újjal a dugattyút a hengerben?
milyen hengerfej ez? ami a képen van.
körömlakklemosó, brigéciol, hígító
elvileg mind1 csak alkoholos legyen!
minnél erősebb annál jobb...
ablakpucoló gyenge
féktisztitó jó
Jah meg valaki írja már meg mivel jó leszedni a műanyagról a gyári matrica leszedése után visszamaradtt ragasztót( ezekre a szöveges jótanácsokra gondolok a motoron) :)
Tessék Tyt a kép amit szerettél volna
Felvettelek MSNre majd igazolj vissza
Már akartam írni neked hogy kellene egy
megvolt a 4000-es szervíz.
cseréltek gyertyát, olajakat, légszűrőt, meg állítottak ezt meg azt.
17ezer. hát anyád.

amúgy sokkal szebb hangja lett, legalábbis sokkal tisztább a hangja és egyenleetsebben gyorsul. viszont valami nem stimmelhet mert 160nál nem akar többet menni és 1-esben és 2-esben 10ezer után már nem húz semmit. eddig húzott.
még ki akarom tapasztalni egy kicsit, hogy mikor viselekdik máshogy mint eddig, aztán ha tényleg nem megy jól, akkor visszaviszem. de azért bassza a csőröm, hogy kifizetek 17ezret és szar a gép
Most vettem, de nagyon úgy nézett ki hogy építkezés miatt el kellett volna adni...
De jó hogy szólsz le is veszem netről
ha kell a plexi akkor hívj!
számom meglátod!
van d208GP
van d209GP

25 és 30000 között van állapot és tipus függően!
én d208Gp vel versenyzek bátyám d209gp vel szal odabaszósak!
ha érdekel akkor MSN vagy telefon
20/5140810
hali.
most vetted az rs-t nem? Hogy hogy már hirdeted eladni?
RS project úgy áll hogy elviszik a Derbit...
De a felnit el akarjuk már vinni megcsinálni mint a tiédet erről beszélni is akartam volna veled.
Jövök MSNre
Igen...sajnos a versenyen elcsúsztam...majd felálltam és mentem tovább... a gázkar épp hogy nem törött le a verseny végéig... meg a plexiből egy szép darab hiányzik...
Hogy áll az RS project?
Gumi az engem is érdekelne...
1 pár nem tudom milyenek vannak, de valami Dunlop D208hoz hasonló képességű...
Ha van esetleg szóljál kérlek
Köszi