Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy túléltem az estét megjártam Tabut,Dokk Cafét star bulik voltak Studio kimaradt ert nem akartunk nagy tömeget erre sztem sokan gondoltak és mindenki a mammutban kötött ki PFFF annyian voltak h beszarás
Mert rühellem a progresszív zenét és nem kólázom így számomra élvezhetetlen
na, nekem megint nem buli, hanem csak ivás meg zaba lett a vége. egy fasz haverom meg kart viccelni egy rántott gombafejje, hoyg a fülembenyomja, de én odafordultam, és fullra bele a szemembe.. áá gecci.. most mostam ki az utolcsó darab morzsákat. ráadásul egy részeg csapat óbégatott idiótán a kajáldán, legszívesebben kitapostam volna a belüket. faszba. gyűlölöm az olyan idiótákat akik elcseszik más szórakozását.
Haverom is így kente olyan szinten hónaljba lőtt hogy azt hittem ott döglök meg .. de aztán egy óvatlan pillanatban megsoroztam én is
na srácok...irány a trafó KOLLEKTÍÍVA TMX. párti
miért nem Dokk?
Módosítok Studio lessz a vége
Zsolti nekem még nem jött gumma?
Van egy garnitúra Dunlop Sportmax D209F Qualifer garnitúrám RS-re 90%-os ha valakit érdekel írjon,és rakok fel képet, meg mondok árat.
Ennyi

Menjünk paintballozni megmutatom az utcai stílust.... Lőjj mindenre ami mozog


Esküszöm kurvajók vagytok
Ennyi szart összehordani....


De tényleg há hülye vagy majd ponnt bemegyek lövöldözni
De tényleg menjünk már

JA megjegyzem h Április 26-27-én nekem csak szombaton jó!
Este irány Sensation!

Megtaláltok valamelyik bárpultnál
szerintem meg menjünk hétköznap és akkor kevesen vannak ,ésakkor bérelni se kell
amugy én szerintem csak hétköznap fogok járni a kakucsra mert hétvégén annyian vannak h az már életveszély
Vasarnap legyen a palyazas es a paintbollra benevezek enis. A
bazzz inkabb sirni kellene
egyébként grat a zxr-hez
ez a legjobb topic, mindig vannak mókás emberkék
egyébként grat a zxr-hez
ha paintballozni akartok a régi orosz laktanya lacházán nyártól igénybe vehető. Nagyon feelinges kis hely lesz
jajaja... szerintem is inkább azt kéne mint pályázni:)
joe-z meg ha paintballoznánk nem is nagyon játszana hanem egy geci nagy rendezői székből ugatna cb-rádión a testőreinek, h most kit lőjenek ki...:)))
látszik h mindjárt elektro buliba megyek és jó a hangulatom
de amugy tenyleg jo lenne paintballozni egyet

aki meg lejön a pályáról azt megkérdezi h miyen volt a pálya minősége:)
tuning az telefonalgatna meccs kozben ki merre van mashol mennyi egy palyazas.. ne viccelj joe-Z nem egyedul jonne! jonnenek a szekreny testorei nem juthatnank kozelebe
mondjuk egy sziciliai maffiozónál ez benne van a pakliban...