Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyébként az milyen kemény lenne ha pl joe-z elesne és a tank átmenne a fején a d&g szemüveggel meg a rolex órával együtt:D:D mit mondanánk...:)
zsíír. tuningot ugy egkergetjük h eltörik megint a lába
epp javasolni akartam
te is jössz lövöldözni nem?
hello nekem van 2 Metzeller olcson. vegyel fel msnre ha erdekel aprilia@drogos.hu
egyébként ha már ennyien vagyunk akkor miért nem megyünk paintballozni...
http://www.tank.hu/ itt pl tankot is bérelhetünk 2-t 140ezer ft-ért tehát ha jövünk 20an akkor fejenként 7ezer ft:D. sztem jó dolog ap intball és qrva szivesen szétlőném rocky, tuning de akár tyt és joe-z fejét is!
7et sztem senki nem fog fizetni egy fél nap kakucsozásért. de akkor már tényleg inkább örkény, ott most 9e a délelőtt és 11e a délután.
ja. öcsi is ezt mondta.
én is azt számolgatom h HA 20an vagyunk akkor 7ropi a költség. az majdnem egy e-ring délelőtt, ahol garantáltan nincsenek sokan...
írtam neked a gumik topicba
de ha túl sok pénz, akkor lehet hogy simán a többi paraszttal kéne motorozni...
ezt valaki elkezdte híresztelni, hogy én intézem a foglalást, de én csak annyit írtam egyszer hogy ha foglalni akartok akkor tényleg sok fix ember kellene, mert ha a beígért csapatnak csak a negyede megy el az nagy szopóka anyagilag!
sziasztok
azt szeretném kérdezni nincs valakinek 150-es joálapotu használt gumija?
Fontos és sügös lenne!
Szerintem ez egy szép hagyomány lenne, most mi elkezdjük, évente 2 talival, utána következő évben is, majd hivatalos találkozóvá növi ki magát!
Kedden mek rutinra
jaja mindenki kamerát fényképezőt ha télleg összejön és jó idő is lec akk qva jo nap lessz az
nem emlékszem pontosan, de mintha ez a délelőtt lenne.
De megkell kérdezni Tütős Zolit:
zoltan.tutos@erstebank.hu
azaz 8-12ig vagy 13-18ig?
140 fél napra...
jah vmi fasza videót csinálni kéne a napról:) egész napra lesz foglalva a pálya vagy csak egy délutánra? mennyi pénz kb egy napra a foglalás?
ha tényleg ilyen sokan leszünk akkor kamerákkal fényképészekkel kéne felszerelni majd a pályát. + onboard-ot csinálni vki motorjával
fényképészt tudok szerintem 2-3mat
kösz
én már leírtam neked 2x is... somarace@freemail.hu
már ha addigra menni fog az fzr akkor mindenképp
Tyt, akkor meg tudnád Nekem mondani az email címét, mert az adatlapján nincs kiírva... Köszi
jaja