Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert most Vérontó-val és Venom-al vagyok elfoglalva !
Valszószínűleg én is elnézek erre az RS-talira.

Csak hát még én sem jártam soha pályán, térdem sem volt még lent soha, meg még nincs egy éves se az RS. Szóval nem tanultam még ki minden fortélyát a gépnek és május 1ig nem is fogom :)
Amire nem volt 5letem, azt rólad, meg Csongiról néztem le kakucson, amire meg volt, az meg igazolást nyert, hogy más, láthatóan gyorsabb ember is úgy csinálja, tehát nem vagyok rossz nyomon.
Biztosan nem így kell, csinálni, de ismeretlen pályán, én először csak kényelmesen körbeegerészek vagy egy fél órát(ebből aszempontból a gyöngyösi páyla nagyon vicces, mész a kanyar felé, és nem tudod, hogy táguló,vagy az egyívű jön e:) aztén kijövök cigizni, addig leülepszikamit adig megjegyeztem(vagy nem:) utána kimegyek, pár kör megint terhesanya tempóban, utána megpróbálom kitalálni hol mi lesz jó. Ha több problémás részt is találok, akkor nem erültetem a többit, hanem csak azon az egy szakaszon, vagy kombinácion, megyek "gyorsan" a többiben középtmpónál akig gyorsabban,egészen addig, amíg a problémás részis jól megy(általában nem megy jól:)
BVLGARI
Ejj Joe, van még mit tanulni
Miiiiiijjjjéééééééééértttttt?
Batman! Ne szólogassá be nagyon senkinek, Pókember nem véd meg!
egyszerűen: "Joe kevés vagy te hozzánk mint Vertuban a műanyag " nem ám azért mintha én tudnálak követni max a boxban
számból vetted ki a betűket! Épp azon agyaltam hogy hogy fogalmazzam meg ezt a dolgot.
Hát nem tom a többieknek ez hogy megy,de szerintem marha nehéz "mutatni az ívet" egy sokkal lassabb embernek,mert sokkal lassabban egyszerően nem ott mész, ahol normál tempóban. Szerintem arról tudsz valamit lenézni, aki egy kicsit gyorsabbmint te, aki sokkal arról meg nem.
na azé
NA igen az a másik
Jolvan jolvan akkor mint egy Bulgari napszemüveg
majd figyuzz engem!
mindenkit tudja hogy a blokkban van a lókoncentrátum
Technikai érdeklődésü szakiknak,akik legalább kb szeretnék tudni, hogy mi ficereg a blokkban:
http://www.solo2tempi.it/artic...
CBR topikba kukkants át!
jabocs
de ő Fabergé-téglára gondolt
ne légyél gusztustalan
mint egy darab vertu
vagy
mint egy kilós aranytömb
vagy valami de tégla...
Pont ezaz azért akarom vmelyik tapasztaltabb kakucsringes huszárt magam elé küldeni Bence, vagy Rocky és menni utánuk így mutatják az íveket is legalább persze fokozatosan növekedő tempóban.

nem egyből bedobni a mély vízbe mert úgy elmerülök mint egy darab tégla
hát engem csak előzgetni fognak sztem... de majd meglátjuk
Az a legrosszabb, ha előzgetni kell, ha engem előznek az nemérdekel.. De legjobb egy nálam picivel gyorsabb emberrel menni... aki húz..
ezért nézek csak sőt csinálok képeket és akkor hasznom is lesz