Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jolvan köszi szépen a segitséget utána járok!
tyt.. ez az elektronika is kad 5-6nál... am. ezt te csináltattad?
Hát igen, haverom ugyanebben a cipőben járt csak kocsival. LEjárt a műszakija, húzta, húzta amíg megfogták a rendőrök. Kapott csini pénzbírságot a feljelentés mellé, azt be kellett fizesse, utána mehetett az okmányirodába, ahol kapott egy adatlapot, azzal mehetett a KPMhez műszakira... Jah és csak a tulaj viheti el az autót/motort műszakira...

Tehát rengeteg buktatója van a dolognak. Mivan, ha kifizeted a motort, de a srác a büntit nem fizette be? Egyebek. Neki kell elvinnie műszakira is, mert ilyen esetben ez így műk...

Légy nagyon körültekintő, nehogy valami rosszul süljön el...

Széles utat!
áá lebuktam!
Na jó nem, am én szerintem tényleg csak vizsgát kell rá csinálni!Főleg ha megvan a rendszám!
gyerek megveszi azt kiderül h s emmit nem tud kezdeni vele
Hát tudtommal!Mert ilyenkor csak uj vizsgát kell csinálni rá!De azért kérdezz még rá 1-2 helyen!
enyni az egész?akk köszi szépen akk már nm félek a vételtől!
El kell vinni műszakira, kb 10E!
sziasztok!nemtudja valaki hogy mivan akkor ha egy motorral elkaptak vkit nem volt rajta müszaki rendszám törzskönyv megmaradt de a forgalmit elvették!olyankor mit lehet tenni?motort akarok venni de ez a helyzet vele
nem ide jött
sorry :(
És a legviccesebb, amikor kiállunk a térre, vagy szegedi rakpartra, végignézek a nagyobb gépeken, és az új R1est meg a legújabb sportgépeket leszámítva, egyik közelébe sem ér futómű meg fékügyileg. Ezt a féket egyszer mindenkinek ki kéne próbálnia :)
Mellesleg az FZR ellen szól, hogy nem lehet vele kerekezni, mert elégtelenné válik a kenése. Egy 140lovas motor amivel nem lehet egykerekezni, szerintem itt a csőd :)))
Az SVn meg ha jól tudom addig mész keréken amíg birod.
én is az FZR mellett voksolok, de az SV meg szinte új, ezért az kéne.
Ha most lehetne vacsiújan kapni mind a kettőt, akkor az FZR. Azon már akkoriban is USD villa volt, az SVn meg még most sem :(
Meg az FZR az egy legenda :) Tekintélyt parancsoló, őskori nehézbombázó, akkoriban ez volt a csúcsok csúcsa.
Az SV meg egy sporttúra, -valljuk be- olcsó tömegmotor. Nincs is ezzel semmi baj, erre találták ki. Úgy tudom azért nem kell nagyon semmibe venni az SV1000t, mert a 650essel ellentétben ennek már nem gyatra a futóműve, a hátsó rugóstag is egész süti.
No mind1, én elfogadnám mind2t :)) Az SV-t huligánkodni, az FZRt meg túrázni
Nem én raktam fel de most lesz majd rá új ha 1x készen lesz a gép. Nem olyan régen itt írták h adnak hozzá vmilyen műanyag "szerszámot" és azzal fel lehet tenni. Én majd akkor felrakatom ha fel lesznek pakolva az új gumik!
ata! Mennyi kéne várni kb?
FZR sokkal szebb
Mindegy látszk h nem egyezik az ízlésünk

Azért betolok két képet így összehasonlítás képpen
Dany!Ugyan olyan a motorunk teljesen:)Ugyh meg van kitől fogok tanácsokat kérni:)Felnicsíkot te raktad fel?mert én is szeretnék enyémre csak nem tom h meg tudom-e én csinálni mert az ilyen aprolékos dolgokhoz nekem nincs idegzetem Szoval ha te csináltad adhatnál ötletet h lehet jól csinálni!Köszi
ahol a rezót felfogatod alul, de majd kovién lefotózzuk, azon megmutatom.
azt hol lehet?
megjött a cucc htfőn külöm apénzt. de nemjórá sztem amit temagyaráztál rezón kel állítani vagymia tököm
azt még akkor mondtuk hogy már nincs meg, de lehet tudok csak arra várni kell...
rsata! Úgy tűnik szükségem lesz arra a hátsó lengéscsillapítóra amit a múltkor ajánlottál!
nekem meg az Sr-t:D
hát elvitték az RS-t
Halihó!nem tudjátok mikor lehet feltölteni végre képet már a szeretett gépeinkről?:(:)