Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pedig az aprilia lett volna még ami érdekel mind1 megnézzem a többi gépet is :) meg az új yzf125r-t
Hát igen ez igaz legalábbis már hetekkel ezelőtt hallottam róla csak nem akartam elhinni. De ha ennyi eszük van...
ezért jár ésszel nem g*cizásből mondtam ...
lehet hogy nem egyenletesen van megnyúlva....
Lehet anyámék nem ezt mondanák, de most én mit mondjak. Egy kicsit elbambultam, néztem a tájt és meglökött a szelllő(erősen)
"miafaszlehet eza szar?"

húú erre mennyi vicces dolgot tudnék írni
kb 10 kmeren keresztül kellet halgatnom egész végig megállás nélkül vana zaj , ahogy jönnek az uton apuklik süjjedések, azmeg volt bőven
bocsi megint a fogalmazásért ,aliglehet kivenni mitis akarok mondani
lenne egy "kis" problémám a szekérrel

amig lazavolt a lánc (utolso időkbe) jobboldalt ahola lábam van a féknél elég fura zajok jöttek ki minha a lánc össze vissza mozog csapkod és néha belecsap nemtudomibe amit én érzek a lábammalis mert mintha buzerálná a lábtartót.feszítettünka láncon ma, ezek a tünetek azthittem elmultak de nem,egyenes uton megyek ami nem dobál össze vissza akkor nagyonszépenmegy, megyke ien szarabb úton akkor szintén jobboldalt a blokkfelől vagy emtudom jön ki oylan hang mintha forgó lánchoz hozzárétetnék müanyagotnvagy nemtuommit de így csak időnként.miafaszlehet eza szar?
ilyen egyszerű az élet
Ha szembe találkozók az ukrán kamionossal akkor megdöglök. Ennyi
Stoppie, a te moccod akk soha nem is volt folytott? Mert a hasznaltauto.hu-n láttam 11kw-s papírral árulod, ide meg azt írtad, h nem is volt folytott, kül qrva szép már kiszemeltem hirdetésnél, de még gyűjtenem kellene
hát ha ilyen május 1-ekről van szó akkor nem holnap lesz asszem
hi!

Van valakinek eladó 34es karbija?
Minnel elobb kene mert mar arulom a gepet. Autoval csaknem mehetek!
amúgy mikor lesz ez? mert a motorom darabokban hever, új szelepekre vár...dugóm hajtókarom még 3-4ezret elpöfög...aztán télen szét kell megint borítani
úgyis Kakucs lesz belőle mert aki egyszer volt már ott az a szívébe zárja azt a kis pályát
"Tyt
[33958] ma 17:14
Ja igen, és nem csak RSel jöhettek! Bármilyen motorost szívesen látunk!"
na most csak annyi a bibi hogy hármunk közül egyikünknek sincs RS-e de ettől függetlenül remélem érvényes a mi szavazatunk is
kukucska
énis Kakucs mellé tenném az X-et
kaakucskaaakucs.
Az igaz, hogy nincs kint az Aprilia a motorkiállításon? :o

Egy fórumban azt olvastam, hogy a fickó nem értette, hogy az Aprilia miért nem volt kint...
Sziasztok

Hogy ha Kecsóra jöttök akkor én is csatlakoznék a társasághoz.
Hogy ha nem zavar senkit.
az is jó lesz mikor szembe találkozól egy ukrán kamionossal ?
simán meglehet tartani .... vagy ha nem akkor lassíts