Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

még mindig nem érted. japóra gondltam, éspedig úgy, hogy a maradék 6-700ezerből bőőőven jut a szervizelésre, viszont sokkal jobb motorozni vele. de ha mákod van mint nekem, semmi bajod nem lesz vele.
jaja, 125-ös használt CBR-rel nagyon nehéz ráfaragni és sokkal jobb áron meg lehet kaparintani mint egy új 2T-és 125-ös. Annyival meg tényleg nem ér többet egy RS... sőt
Ja magyar belpiacosat?Mert akkor elnézést kérek, előző pofátlan hozzászólásomért, és áldozom neked kisujjam!
olvasd el mégeccő mit írtam.
Arra is fogsz ugyanannyit költeni, ha kijön valami hibája, mert ugy belpiacos, és mire megjön hozzá az alkatrész!
Szerintem egy 4 ütemű 125 össel is szerezhetsz tapasztalatot. Ezek mellet a fogyasztása 3 liter, 30000km ig rá sem kell nézned a blokkra, nem kell a benzin mellé 4000 ft os olajat tölteni. Szóval azért vannak előnyei.
Nem tud valaki elado régi rs felnit?(a 3 küllős...)
egy évig elkarcolgatsz, aztán eladod.
Én is szívesebben vennék nagyobbat ennyi pénzért de:
1.Robogó után nem szeretnék nagy gépre ülni,hanem tanulni, tapasztalatot szerezni
2.Nincs jogim nagyobbra
3.Fater nem akar használt motrot
Pedig már beszélgettünk egy 2006-os használt Rs-t áruló emberkével...
Hát majd kiderül mi lesz de 4ütemű 125-ös sportmotrot venni...hát...
vaze, ezek egyre drágábbak. vegyetek belpiacos 250est, és a maradék pénzből 3szor fullgenerál... őrület.
Jah és ha valakit érdekel voltam a Yamaha szalonba is és azt mondták, hogy az R-125 májusba jön és kb 990 ezres ára lesz
Srácok a vita hogy mitöl fekete az RS váza , attól mert mi megcsináltuk aki nálunk versenyzik ez az ismertetö jele a Sikán Racingnak!
most majdnem elkezdtem írni ezt azt de közben eszembejutott hogy én meg ugyanígy voltam (és vagyok) a 2T-vel, azt leszámítva hogy az én apám nem tolt alám motort és ezért nem is volt beleszólása a témába
Fater csak az enyém...imádom...és nem azért mert mindent megad hanem mert ő a best fater...(amúgy meg mielött félreértés lenne nem úgy történik a motorvásárlás nálunk, hogy ma kitaláltam holnap megveszzük, hanem ezt már jópár éve tervezzük és gyűjtünk rá)...mellesleg dolgoztam is érte
telefonbácsit ismered? ha ennyire fontos, akkor szépen végighivogatod az ország összes apriliását... sztem.
Én is ezt mondtam benn az Aprilia-ban de azt mondta az emberke, hogy nem lehet 11kw-ra írni (régen lehetett).Gondolom nem mondana ilyet ha nem lenne igaz hiszen neki az az érdeke, hogy eladjon motorokat...
sztem ha van della, akkor nem gond lecserélni jövőre a 4t-t...
apukád nem fogad örökbe? mosok, főzök takarítok!
Sztem ha van ismerős átirják azt a forgalmiban
17 vagyok...(gondolom az adaplapomról veszed hogy, 18) de ott csak az évet veszi alapul és 1990-es vagyok...de még csak 17...és nem akarok még egy nyarat eltolni az új mocc vásárlását...tökömkivan...
Gondolom az A1 jogsi miatt kell. Szerintem csináld meg az Ak-t, vagy szard le jó magasról :)
ez van, 20kw-al veszed. És?
Mármint nem is a 4ütemmel van bajom hanem a 125-4t-vel...
Üdv mindenkinek!
Ma bejártam Győrben egypár motoros szalont, köztük az Aprilia-t is és elkeserítettek.Azt mondták, hogy már nem lehet kapni a 11 kw-os változatot csak a "Full Power"-eset és azt már nem lehet leírni 11 kw-ra. Talán arra kényszerülök, hogy vegyek egy 125-ös négyütemű poroszkálót és semmi kedvem de fater meg újat akar mert nem akar belenyúlni egy rossz moccba...(megértem)...Csak én meg nem akarok egy négyütemű (12-15 le-s) gépet...hamar kinőném és nem akarok 2-3 évet ezen ragadni...Nos akkor hogy lehet ezt megoldani ha meg lehet?Ma megszomorodtam Pedig fater azt mondta a yamaha és a honda szalonba is hogy most megvenné nekem pl a cbr 125 (újat) de wááá 4 ütem...
há, megpróbálhatunk szitázni, persze ez hamisítás. meg hímeztetni, de azt mi nem tudunk.