Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elég bőven!Én is goldolkoztam, hogy igy MV agusta, GSXR, CBR meg minden anyám tyúkja, inkább kéne egy kis V2es gép, ami nem is nagy ccm, például egy SXV450-550!Szerintem bőven elég az a 60lóerő is!
oke koszi.de amugy meglessz fojtva 60le-re
Láttam a képeid között!Szép motorok, meg ugye V2!Azt mondom, hogy vigyázz magadra, és balesetmentes közlekedést hozzá!
Így van!
mit szolsz a tlr1000hez? most fogok venni
ez rendortol fugg
akkor nemvezeheted a1el mit nem ertesz
Igen, az, hogy elvileg azt te nem vezetheted A1el, csak Akorl-tól!De nagyon sokmindenkinek 21 van a forgalmiban!
nah ha ezt nemerti meg
de az üzletben azt mondták hogy 21Kw-os papírral adják. akkor itt most vmi nem stimmel
Ez úgy van, hogy ha veszel egy RS-t, akkor ugye lehet választani, hogy 11KW-os kell, vagy 21KW-os!A 11KW-osban nincs power, meg le van folytva, a 21KWos-ban meg van power, és nyitottabb mint a 11KW-os!1000km-ig meg minde2 csak 5ig pörög járatósan!
jah a 31le az kb 22kw.de mar multkoris elmagyaraztam
hat figyi ezek a mocik mint az enyemis levannak fojtva ,ezert 11kwosak.eddig vili?ha kiveszed a fojtast lessz 31le de tobb nem.attol meg a papirokba 11kw van
Am ez tök jó meg minden,de még mindig nem tudom,hogy akkor na mi? hogy lehet a a papírban 11 Kw?+
igy-igy
Mert azt akarják hogy vedd meg. Ilyen egyszerű.
vedd meg az en mocim nsr 192le
http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=64570 hát..leeht hogy elírta...de a szalonban azt mondták hogy 34 paci

Akkor sehogy nem lehet elintézni hogy a papírban más legyen?
lemaradt: a lényeg a falon van
pajti neviccelj 40le.
olyat nem veszel
Hát 40pacis RS-t nem hiszem, hogy találsz, max 160as hengerrel!De elvileg nem lehet vezetni, de a rendőr nem szól be, csak ha nagyon szemét!A másik, műszakin nem nézik, hogy milyen erős a géped!
40 paci az mar motogp motor
Hello!

Azt szeretném kérdezni ha veszek egy rs125-t ami 40 paci akkor lehet-e a1-es jogsival vezetni mert ugyebár a1-el 11kw-ig vezethetek. Meg lehet-e valahogy oldani hogy lefolytatom a műszaki vizsgához és utána kiszedetem?