Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hellosztok!mi az h felreszelték a powernyelvet?és attol ugye bár "szaggat" 5-6 körül?és akk mit lehet tenni ellene?
nem nézem. nem szeretek hányni
southpark az összes letölthető.
South Park rulz
tyűűű ennek a Ryan Sheckler-nek aztán van izlése... kb. annyi mint egy BAZ megyei tuning-ladásnak.
Csongi, nézed? (MTV)
mivan tunung? Megint új MSN cím?
Holnap jön valaki motorozni egy kört? Msn-en most fenn vagyok gyertek már
yamaha itt a kéép
Igen akarom mondani
akarod mondani 2500-6500
Ha felreszelték volna akkor szaggatna 5500-6500 között. Tapasztalat. Nekem is ezvolt, mostmár nincs most faszául megy és telrmeli a benzint
elszakadt a spirál
lehet felreszelték a powernyelvedet...és folyton,,nyitva"van
a karbi most hogy járatós nincs átfúvókázva...(28)
ja és ami nagynfontos 6ikba 9500-10000ig forgott le
huh hát figyeljetekmár ma megintcsak megturtam az egyenesbe,hawerom állaítása szerint 130al ment előttem jóval és hiphop beértem mert később indultam és ssztem 20-30as külömbség volt ez hogya picsbe lehet ha nincs powerem? ja és az első körnél 155nél óra szerint kipurcant az egész cuccos, nemmér a napiszámláló se a sima , nemmér akm/h viszont a fordulatszámmérő kilengése egy fokkal jobblett
5-6ezres "torpanásra" mit javasoltok?nálam is ez a helyzet:(
Ez volt az.
merre volt ez a túra? mettől meddig?

én sajna csak a városba kerültem 30kmt, kevés volt a benya :(( Kiültem napozni a térre, azt jött idióta haverom a 954rrel, nyomta a kereket
Még le se szálltam volna.. Rem holnap jóidő lesz, mert akkor tankolok

ez jó. Én 5000kmt tettem meg azzal az elektronikával, és nekem úgy tűnt hogy nincs torpanás 5-6 között (volt mihez viszonyítanom.....), de attól még lehet hogy én vagyok a hülye
akkor nem tudok mást mondani, csak hogy szarul van karburálva a géped a középtartományban.
Elképzelhető...
A fehér RS nem Dani gépe?
Megjöttem a motorozz.hu által szervezett túráról.
Nagyon fasza volt, nagyon király volt, megérte elmenni :P

Sajnos volt egy bukás, ráadásul pont mögöttem, nem tudom mi történt, hogy történt, de csúnya volt :S

Majd rakok este képeket, addig itt van 2 :)
Egyébként nehéz vele kerekezni 1-esben megy bármikor kettesben már komolyan provokálni kell.
JA persze ha be tud tapadni a hátsó gumma
Az a jó mikor 2 személy 160-nál ordít a két Raptor felkúrod 3-ba és akkor teszi le az elejét