Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a sárga kerekű az nemtom hanyas, de sztem 2003, a másik kettő az tuti h 2005
Ismerem, csak az évjáratot nem tudom...
2003-2005-2004? vagy hogy?
van még ez (amit nemrég tettem be), meg még 2ről tudok:
Amúgy az Apriliák festését csak részben tudom követni.
1999-2001-2002-2003-2005
Milyenek vannak még?
A váltóba 4 ütemű motorolaj, a teleszkópba pedig különös módon TELESZKÓP OLAJ (Fork Oil) . CASTROLT ajánlok.KeloMotor
Telóba telóolaj kell, váltóba meg 4 ütemű motorolaj
hali!

Nah akkorvegyük át még1x pls, h mibe milyen olaj kell!!
Igazából a váltó és a telók érdekelnének!
Előre is köszike
ááá ezen jó kis magnézium felnik vannak
Kösz! Nekem is csak 2 festés jön be: amilyenem van, meg amit csatolok képet.
Amúgy annyi baj van az enyém festésével, h a bal oldalát meghúzták és újrafestették, szal az teljesen csupasz volt és nekem kellett szenvedni az öntapadós tapéta vagdosásával, de végül tök jól sikerül sztem A sárga fehér csíkos részen az alján, meg az aprilia matricán nem is látszik sztem h nem gyári hanem házi készítésű, egyedül a racing felirat ami másabb lett, mert nincs körülötte a szürke keret mint a jobb oldalon. De összességében teccik és büszke vok magamra
Tuki! Amúgy nagyon szép az RS-ed.
Tavaly én is ilyet szerettem volna.... vagy a 2002-es modelt. A többi festés nem tetszik ebben a tartományban (1999-2005).
Meg szeretném kérdezni hogy rs125 mennyit fogyaszt?
Azért még mindig job, ha inkább veszek 1000Ft vel drágábban, mintse hogy havonta dobáljam bele a dugókat . És még ki tudja, mi károsodik.
Egy ilyen motor megérdemli a jó olajat. Eddig mindenki azt mondta, hogy EZEN NEM ÉRDEMES SPÓROLNI.
Nekem jelenleg Valvoline 2T van benne, semmi bajom vele, és nem kerül 3ezerbe, csak 2be...
Sztem tök fölös bele az R2, nem versenyzésre használom...
A Castrol R2-es arra való, hogy 9-11 ezres fordulatszámtartományban is jó legyen a motor kenése, ahol már nem minden olaj ken tökéletesen.
de nem hiszem h azóta 500Ftot drágult volna...
az sok érte, én 2800ért vettem kb 1 fél éve R2-est helyi autósboltban
Jah, én is ennyiért veszem.
De ha cég nevére vesszük, még olcsób .
Ma vettem olajat Szegeden a METRO-ban! Castrol R2 3300Ft! Ennyiért egész jó....
Szinte mindegyik full szintetikusnak jo illata van
én pont ma vettem olajat, maradtam a jólbevált Castrol R2nél...
jó illata van!
Én használtam még 2 éve olyat egy jo pár kannával de én ugy tudom h megszűnt (legalábbis ahol addig vettem ott azt mondták) és lett helyett az ELF-nek valami full szintetikusa.
Nálam a SELÉNIA power race 2T a nyerő!!
jah meg egy hidraulikát de elég lesz egy hólapát is
Szereljek fel egy kanalat?
na azt már láttam kúton de nem ismerem annyit tok hogy apuák total-t raknak a markolóba
hat de nem annyira mint azokkal az mar csak a festektol fustol annyira es annak budos szaga van.a Castrolnak meg illata van szinte.
TOTAL full synthetic racing 2T ről tud valaki mondani valamit?