Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi lesz helyette ha szabad tudni?1,6azért az korrekt ár érte nem?ez kicsit felejteti az "ŰR"t .
Én 14-én megyek. 15-én motoros túra!
Motorozz.hu évadnyitó
lehet a 7en megveszik a verseny RS-em
1,6 milláért
jön a kaszttársam? na kurva jó akkor lehet bandába menni .
én is ott leszek
dolgozom
mi is akkor mennénk Labikával vonattal csak félünk hogy sztárjk lesz és ottmaradunk pesten
Március 15.én ha minden igaz
Z3 jösz a Motorkiállításra?
ok, kösz , egyik évfolyam társam most kezdi A1re a jogsit gondoltam szolok neki hogy van pár eladó gép...
enyém is eladó 400 e ért. ez sok érte sztetek? a hengerben 2000 km van meg a dugóban is! 2004 es henger!
7 pályaidommal együtt. 3200kmel csak kicsit karcos
Tyt. Ahol én tanulok ott is 85 pontól vesznek fel mindenkit, és 2.5 re összdöndíjat adnak. De hidd el nekem aki mar meg tudja csinalni azt a 2.5öt akkor az mar nagyon kiraly. Ettől függetlenül szerintem nem egy szar suliba járok, mert kis túlzással világhírűen elismert suli. Miskolci Egyetem Gépészmérnöki Kar Gépészmérnöki szak.
Csongi!Mennyiért árulod?
köszönöm ez korrekt volt
a csávó aztmondja h 1 barátjáé volt és munkadijnak számolta be de neki kicsi. és h nem lett visszapörgetve az óra. és amugy drága ennek a szervizelése? és mennyi volt hozzá a turbo?
mennyit fizetett az aprilia, hogy istenítsék az új rs-t? sokkal erősebb meg nyomatékosabb blabla... a sok hülye meg elolvassa aztán soha a picsába nem fogom már eladni a 04-es rs-em. bár nem mintha eddig nagyon érdeklődtek volna iránta
Hát mit mondjak neked? Volt már pár haveromnak szerencséje 320d-hez. Az egyik turbócserés(2004) a másiknak (2003) semmi baja nem volt. A harmadik az eleve szar volt. Nyíregyen szeretik átb@szni az embert de sztem máshol sincs máshogy

Elképzelhető
hát biztos mr yamahára gondoltak :)
Nem tetszik a cikkben, hogy degradálják azt a korosztályt - vagyis minket - akiknek a motor készül.
Tubb utalás is van arra, hogy a tinédzserek szétbasszák a motor, a tinédzserek pöcsök, faszok, nem tudnak motorozni, nem nekik való stb.
nem hiszem csak az a fajta tinédzser létezik akikről ők írtak.
és azért ez a teszt...nem tudhatjuk h melyik gépben hány km volt...picit irreális
Hát ez szerintem is köcsögség...
jah,büdös kurva anyjukat, legyél hátrányos helyzetű..egyik oszt társam anyjával él meg 2 tesójával, ezér kap 25 pontot,meg még 25öt azért mert anyjának nincsen érettségie... leszpohat
a fojtott modell adatait írták oda az újhoz...17es karbi mi? ...
ecdl-ért semmi nem jár elvileg. Szülj gyereket, vagy legyél cigány, akkor jár plusz pont