Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tyt!
Haverom ma ír MSN-en h találkozott veled, mert egy utcában laktok (a képeid alapján lehet benne vmi, mert az a régi kombájn ott áll az utcájuk végén ami az egyik képeden van). És h te neki baráti áron el akarod adni az RS-t 300-ért.
kék könyvecske?
Z3, röviden nem tudom nem tudom :D kék könyvecskét olvastad már?
de, egy időben lesz. annyira nem vonz a motorkiállítás, akkor lenne jó, ha csütörtökön vagy pénteken be tudnánk menni, mert akkor lehet használni a parkot.
1000hála
...a mocskos üzletpolitika, keményen benne van a teszt-magazinokban is...
a superbike-ról amúgy is megvan a véleményem, nem más,mint képes album, a Motorrevűnél kezdődött el valami a motoros szakújságírást tekintve, bár 1 ideje azt se veszem..különösebb lázt nem érzek magamban, h a k5 gixxert öszsehasonlítsák a k6tal..
Sziasztok!
Eladóvá vált egy 2005ös gyártású 2006 ban forgalomban helyezett Aprilia Rs 125 (magyarországi, rendszámos stbstb..) 8000km el
2. motorként használt
I.á: 800ezer eft...
a fojtotton is ugyanugy 28 van
meg sztem nem 110 kg egyik se szárazon... na meg új rsen is sztem 320as tárcsa van, nem 300
új rsen dellorto phva 17,5 kicsit elvannak tévedve
tyt vagy vki légyszi írjátok le h. hány km enként kéne gyárilag mit csinálni az rssel pl mittomén légszűrőcsere 5enél vagy nemtom...ilyesmi thx és nem hülyeségeket írni ám!
de akkor most nem egyidőben lesz a motorkiállítással?
Bazzeg annyiért már Honda Rs-t is kapni
Hát én úgy emlékszem Bencével abban mardtunk, hogy hangyagoljuk a dolgot, az 1000ftos belépő elég húzós, inkább majd ha jó idő lesz budaörsre mennyünk
rsatta! nem tudnád meg adni az msn cimed mert kéne egy pár jotanács!az 50 essel kapcsolatban!világitással relénél!pls!nagyon meg köszöném!
Én meg egy 4évesről
én egy 9 éves autóról beszélek...
4,75 Millió volt, ezen kívűl ráköltötte még az alkatrészeket. Fekete, 320d kombi. Viszont full xtra tv-vel stb stb. Azthiszem már 150 le-s változat.
Csongi, akkor melyik nap tervezel kilátogatni a kiállításra? Benccével össze kéne hangolni a dolgot
Hozzak deszkát is vagy csak a versenyekre vagyunk kiváncsiak?
azthiszemm ilyen árak mellett nem kell nekem bmw...
azthiszem 250 volt a turbó, a szervíz a bmwnek a lelke. Neki is azért feküldt ki a turbó. Jah meg féltengely csere is volt azis kb. 250 volt. de majd rákérdezek ha nagyon érdekel
hát 750ért vettük úgyhogy jól fogunk kijönni belőle
utána? hát még én sem tudom de vmi 600as.
R6r-en gondolkodtam de miután mentem múltkor eggyel már nem kell annyira.
akkor inkább RR v gixxer
benne vagyok csak ne legyek sztrájk
mit tud az annyiért?