Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

le de hogy a faszba
mindig fújom,van kenés nem értem 6500km alatt nem kéne elkopnia a lánckerekeknek
am ez a második lánc a gyári kinyúlt
A Husky 38 LE környékén van.

Minek a 06-os RS-re új lánc? legyűrted?
ott is
pinkmotors?
Keresek 06-os rs 50-hez első hátsó lánckereket(13/53)
Minden netes boltba néztem már de sehol sincs
SziasztoK! Nemtudjatok hogy egy Husqvarna SM 125 hany LE nyitottan? vagy aki csak vmit tud erröl a motorrol vmit, az irjon nyugodtan, mert minden erdekel rola!
Cartmanxxx, köszi a cikket!

Z3, kék könyvecske (felvételi tájékoztató)
És a hibrid hajtás?Vegyen mindenki Lexust!
Vagy egyszerűen buszsofőrtől vagy kamionsofőrtől kell venni a gázolajat 180ft-ért.
oké értem ezt. de ha most ennyi pénz áll rendelkezésre akkor ez a jó választás sztem. mert ugyebár hiába drágább a gázolaj 10ft tal de 100 km alatt 3 literrel kevesebbet eszik mint 1 benyás és így már 900 ft. valóban jólenne 1 kisköbcentis turbós de azok még nekem megfizethetetlenek sajna. ezért a mostani keretből ez a jó választás szerintem. de ha tudod légysz indokold meg h miért nem az. csak hogy segíts! köszi
Szoktál olvasni autós magazinokat? VAgy esetleg autós oldalakat a neten? Mert akkor nem ezt mondanád.
Nem vetted észre h minden gyártó kínálatában egyre több a kisköbcentis turbómotor? Fiat 1.4-es turbók VW csoport 1.4 turbó stb stb és most szélesítik acsak a palettát Fiatnál pl jön a 800ccm-es kéthengeres turbómotor közel 100le teljesítménnyel! Az ok egyszerű: a turbódízel motorok előállítási költsége 3x annyi pénzébe kerül a gyártóknak éppen ezért nagy a felára a dízelnek és mégnagyobb lesz az EU normák szigorításával. A dízel-benzines közötti árkülönbség a drágább gázolaj miatt szinte soha nem térül meg az alacsonyabb üzemanyagfogyasztás ellenére sem.

Úgyhogy nyugodtan vehetsz benzinest.
valóban szép, de ez valami pboxos lehet h 151 le...
Azok is jól megvannak csinálva, és nem az egekbe vannak az áruk De hát kinek mi
Jó hát az utángyártott alkatrészt kend a hajadra.....
Van egy ismerősöm ő csak automataváltók javítására van specializálódva újabban mercikből él. Megsúgom h komoly RS-t is lehetne venni egy két számlából
Sztem meg a diesel a jovo
motorral kell járni gyerekek. nálunk is elég hogy a sárkánynak van kocsi ha nagyon kell, azt pá.
De legalább van hozzá utángyártott is. Sztem nem olyan hű de nagyon drága a szervizelése/javitása (nálunk legalábbis)
a Vertu szerintem gagyi... nekem nem jött be és még hamar be is mondta az unalmast
156os alfa télleg ezek mennyire nyügösek?de öszintén?nekünk 75ös alfalinónk volt akkor még új volt elég nyügös volt bár ment is
De Joci minek neked dízel?

Nem olvastad h a dízel autók percei meg vannak számlálva a drága költségek miatt?
Nekem tetszik ez az Alfa

http://www.hasznaltauto.hu/188...
Nem nehéz egy Vertu mobil vagy egy csinos kis Breiling Montbrillant Cronograph simán ütheti a 2 millát :)
napszemüveg már nehéz dió 200ért már tényleg olyat vehetsz amiben még az orosz milliárdosok is elismerően biccentenek rád
ez kicsit több mint 2 milla. nah ötlet?
Kurvaannyát a MAseratinak egyszer lessz egy ilyen gépem rohadjak meg