Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

3? haverén csak kettő volt... de örülj legalább a helye megvan...
Tényleg volt gyárilag olyan amin nem volt power, és annak nem vágták ki a lyukat, szóval nem bevakolták , hanem nem is készítették el...
3 csavar van a kipufogó előtt ami lezár egy fedelet. ennyi
"power szelep tolattyújának a helye gyárilag be volt vakolva,"

Úgy előttem van: Áll a Dzsuzeppe szaki a létrán, belekanalaz a vödörbe, és bevakolja a póver likát:)
Szedd le a tankot és nézd meg, hogy a kipu felett van-e valami. ami a hengerbe megy bele!
Volt az RS-125-nek olyan változata, amin a power szelep tolattyújának a helye gyárilag be volt vakolva, nem tudom pontosan melyik modell, de létezik ilyen.
Hát ha benne volt a szelep, akkor biztos, az lefolytotta...
Na miaz mindenkinek más baja volt? Hogy vonjak le ebből következtetést?
Én egy éve raktam az enyémbe komplett power elektronikát ...
Előtte fent nem pörögte ki magát + nem volt benne élet
Hát havernek volt power nélkül, nem szaggatot és nem evett sokat...
Nem ment alacsony fordulaton, ennyi...
Ugyvettem, hogy ÉN úgy gondoltam, hogy van benne. Hát mégsincs.
szelep az van:)
Es ugy vetted h van benne?
Mert nincs benne powerszelep
Es miert?
Fúúh faszom már én se értem, de azt már igen, hogy milyért fogyaszt sokat, meg miért szaggatott.
what a fuck van itt? utólag derülnek ki az embereknek h nincs a motorjukban power? hogyis van ez?
Powerszelepet keresek! Komplett szettet! Akinek van az szóljon! MINÉL HAMARABB!
rsata vegyél már fel msnen, a nevemnél megtalálod, csak azért mert itt megy a kavarás
csakbalazs@hotmail.com
Mindjárt kiderül, hogy a motoromban nincs is poverszelep.
Gyorsan adjátok le a rendelést, mert most jőn egy pár olasz bontott ember jó befejeztem
Más:
Nyitott elektronika! Nekem elvileg ki let szedve az elektrónikából a foJtás ennek ellenére néha 5500-6500 között dadog, valamikor nem meg. Tehát az enyém valószínűleg félig foJtott gyújtás
Üdv Mindenki!
Problémám megoldva, a gyárilag elôírt új gyertyám 30 km-t bírt zavartalanul mûködni!
Na én ugy érzem egy hétre beteállományba vonultam ebbe a jóidőbe
Pedig ilyenkor még a suli is jobb valahogy
Hamar igy lehet rendelgetni akkor nekem 1 komplett no kell hangszalak er tul sok intelligencia nelkul. Minimalis kell de csak annyi h a hazimunkat eltudja latni. Reszletek kesobb
Nekem egy jobb váll kell, meg talán egy pár térd