Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet kitekeredett az állítócsavar a kuplungba. én így jártam a nyáron.
mind2 helyen állítottál már?
Csáó még nem, kicsit elcsuszott az indulás...majd később felmegyek msn-re csak most tesómnak kell.
Lenne egy olyna problémám skacok hogy a kuplungom nincs a legjobb állapotban.Mostvolt szerelőnél nemrég megbuherálta aztis mert csúszott.Most szintúgy azvan hogy a kuplungom"laza" kotyog mint a nemtudommi nagyon nagy a holtjátéka hogy ha holtjátéknál odahúzol amíg nem fg majdnem odaér a kormányhoz kb 3centi hijján.Mondanom sem kel hogyha állok és egyesbe van teljesen koppanásig behúzott kuplungal is indul el a seggem alatt a szekér és tötymörög 1000es fordulaton majdle áll.Mi az isten baja lehet?
Szia zsolti nemjott meg 110 es guma meg stb?
Az enyém is eladó 550 pénz az ára alku képes, POWERES A1-el vezethető, 2008 novemberig műszakival.
Hitelátvállalás?
nekem is eladó az Rs 1 milliába
mito7 én adok neked 35öt a komplett powercuccért.
Na ez jó
Na akkor másik oldalról
http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=91942
Nem tudom mi van, a rendes hirdetést sem hozza be
szar a lap,nem a linkkel van gond
lehet csak a légbeömlőt
Nem jó a link.
a középső szorítja le a szelepet, a 2 szélsőt kiszeded és világos lesz számodra minden:) neked állandóan nyitva van ennyi.
hol van Zsolti. Azt yamaha nem elvitte?
Zsoltinak van,korábban írta
Donpedro ha vagy írj a mailemre. kistuning5@citromail.hu thx
Hát van egy-két furcsa műszaki kifejezés, de elhihetitek, hogy nem én találtam ki.
Enyémben is levolt zárva, mondjuk én tudtam h nincs benne. Olyan 30 körül kapsz bontottat.
Léccccccccciiii szerezzen nekem valaki póverszelepet, még a héten
Akkor 2, most nem fogok már lefutni. Fúh de ideges vagyok ilyenkor, hogy lehetek ekkora balfasz