Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a hülye kukásmellényektől viszont már a hideg kiver... és lassan mindenkin ilyen lesz a biciklistáktól kezdve a földmérőkig nem csak a trafizó rendőrökön
Én láttam egy párat...
Én összes 0-t láttam... Nem tudom mit csináltak ma
én láttam...van ahol 3-4 helyen ellenőriznek
egyébként Ti láttatok valahol rendőröket? Vagy ez ilyen vihar elötti csend volt?
dobogókő... tegnapi baleset... ááá
én is voltam lepencén de nekem nem csuszkált igaz én csak szentendre felé mentem
http://www.sportmotor.hu/motor...
mai alkotásom:) aki teheti nézzemeg és szavazzonis ha meg kommentot is ír extrán örülökneki és köszönöm:)
hideeeeg? 60-70ről toltam a stoppiekat,ne viccelj
húú srácok kb 4 hónap állás után egy kis benya a hengerbe fecskendővel és pöccre indult a szerkezet.. már mentem is vele egy keveset de hideg az aszfalt
Akkor lövöm bele a kompresszort, hagyj nyomja ki a kószt. Amuyg voltunk mi is motorozni, 50km-t mentünk kb. nagyon jó volt, nagyon sok motoros volt, egyszersem állt le, pedig lőttük neki mint atom. Még valamivel jobban is megy a tisztítás óta
Helyes!
azért a lepencei út elég mókás volt ma. Kb. két kanyarral azelött ahol a bencce eldobta magát, ráomlott a sziklafal az útra az egyik kanyarban. Jaaa és 1-2 km hosszan valami teherautó is kiengedhette magából az összes olajat.
Azért az árnyékos, párás részeken elég faszán csúszott még az út.

én tomtattoo-t láttam még, Dobogókő felé tempózni
na most felidegeltél:) hnap suli után levágom a gipszem és tolom ki riskát:)
a tied oan mint a simsoné, 2006tól kapott vákumos csapot:)
jaja, én voltam épp akartam kérdezni hogy Pomázon kivel futottam össze.
Mi is kb. ugyanezt az útvonalat nyomtuk végig, csak mi a másik irányba.

na... megyek, leveszem a bőrszerkót.
Halihó!

Nah megjöttünk a motorozásból. 150km-t sikerült belerakni az RS-be.
Pest-Buda-Pomáz-Esztergom-Szlovákia-Letkés-Királyrét-
Kismaros-Nagymaros-Vác-Dunakeszi-Pest.
Kibaszott sok motoros volt. Nagyon sok. Komolyan, nyáron nem látni ennyit.
Pomáz-Dobogókő között szerintem láttam Rocky kollegát is
Olyan fasza idő volt, hogy se pulóver se maszk nem kell a sisak és dzseki alá. Nagyon élveztem :)

Sajnálom akik nem tudtak ma motorra ülni! :(

Remélem holnap is hasonló idő lesz, meg azután meg azután meg azután meg azu... :D
nekem meg,ha nincs anyám és nem szerez másik orvost,ma csak a jobb lábam lenne meg és ez 6 éve volt
Én sürgőségire mentem be, aztán akkor egyből mehettem röntgenre
Faxa kis egeszsegugy. Es ha elesik 1 neni szombaton akkor hetfon meg mehet beutaloert? Kiraly
szerintem csak nagyobb fordulaton fog kijönni különbség. Igaz jobban veszi a lapot 5-6ezerig, de ez valószínű a léxűrő takarítás miatt van.

Röntgen, háhá hát az nem megy ám olyan gyorsan itt mifelénk, még holnap beutalót is kell sheftelnem.
Hat sajnallak. Es mivel lett masabb a masik fuvokatol? Amugy nemkene minnel elobb megrongeneztetni?
bringázTAM. :) Röviden szólva balfasz voltam. Tegnap este csakazértis menő vagyok, megmutatom hogy haver kerójával is megy az egykerék. Csak azt nem vettem számításba hogy az én keróm telós, orrnehéz mint a dög, a haveré meg egy ultrakönnyű triálbringa. 25kmh körül bazinagyot rárántottam (megszoktam a sajátom), de ez a könnyű verda még a lehelettől is feljön kerékre. Fék már semmit nem ért, és a jobb bokámra estem olyan szarul, hogy kibicsaklott, holnap röntgen mert az is lehet h megrepedt vagy valami. Azért az vicces hogy gyermekkorom óta arról vagyok híres hogy irdatlan nagyokat esem, és ez még csak komoly esés sem lett volna, csak a bokám az KO. Most mankózgatok itthon, csak a lépcsőzés elég érdekes 1 lábbal.

egyébként 5századra lett illesztve a gép! Tegnap beleraktam az 5el nagyobb főfúvókát, és azzal teszteltem.. Ja meg légszűrőt is pucoltam. de most egy ideig (remélem minél kevesebb), megint nincs mocizás. Örülök h wczni tudok egyedül.
Akkor nemkell!