Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

így van:D
A ZXR-en van fordítva épp azért akarja az RS-en is megfordítani.
Nincs a ZXR-en is megfordítva?
köszi mindenkinek a segítséget majd 7végén megnézem vagy pénteken...

tyt azért kell fordítani mert a zxr-en az van és kezdem végre megszokni. de szeretnék néha rohangálni a városban amig el nem viszik, de nem akarom h egyszer igy egyszer ugy váltogassak mert belehüyülök, aztán h-ringen 190-el egy felfele váltás helyett dobok egy lefelét és felrobbanok
Bencce te már tényleg nagyon gyors lehetsz pályán, ha már fordított váltó kell :)
Ott az a kis kar, azt kell átfordítani.
Pontosan... csak én fogalmazásgátlót szedek
Szerintem egyről beszélünk, csak máshogy fogalmaztunk.
Akkor csak annyi hogy felszerelsz egy ilyen rudazatosat... bár az nagyobb munka mint megfordítani a kis rudat
Aha! RS-ben nem vagyok annyira képben, de ha olyan, hogy a váltópedál hátulról előre áll, és rudazaton keresztül mozgat egy rövid kart a váltótengely végén, akkor egyszerűen a rövid kart kell megfordítani. Ha felfelé állt akkor lefordítani. Ha a váltópedál közvetlenül a váltótengelyen van, és hátrafelé áll, akkor nem tudok segíteni.
Jaja mint a MotoGp-ben. Felfele váltáskor csak taposni kell.
Bár élőben ezt még nem nézegettem, szóval ez elmélet... lehet nem fér el fizikailag, beleütközika karba vagy ilyesmi, de kipróbálni nem egy nagy munka...
De azt elég egyszerű csak a kis váltókart kell 180fokkal elforgatni... arra gondolok ami a blokkon van... és ha jól emlékszem talán lefelé áll, na azt felfelé kell fordítani, akkor megfordul a váltó is...
Gondolom arra gondol hogy fent az egyes, lefelé a többi...
Hogy megfordítani?
nem tudjátok h is kell megfordítani az RS váltóját?
Az enyémet már 120-al elviheted, és havi 21"000-et kell fizetni.
ne aludjatok
Mennyi a havi törlesztő?És mennyit kéne adni kpban?
komolyan eladó?
akár, vagy kp
ittvan nekem komplett cuccc!
vegyél fel MSN en azt megbeszéljük!
adatlapon vannaka dolgok!
okok megbeszéltük
Ok zsolti. Marcíus 10 utan is jo nekem csak legyszi ha elobb meglesznek kerlek tedd addig felre. Kószonom szepen!
Eddig hozzásem nyúltam.De már kéne