Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a piros kicsit elbénázott sztem, kicsit szét van esve, meg az a kék felni pfff
Én már megyek is és rendelem a feketét Azért nem rendeltem meg idáig, mert meg akartam várni az új színeket, de már nincs mire várni
Hja, a másik, az új fekete több pirossal, szürke felnivel nah az nagyon bejön.
sztem kibaszott ronda
nekem bejön
Miért lerúgja a töködet? :D Komolyra fordítva a szót grat.
rspetya! hogy gondolod hogy ezt teszed velem?
ahogy üvegtigrisben is szerepelt "sokkot kaptam..." :p
ez a fekete gyönyörű
Míert is?
Nagy kiraly vagy te.
Most hivott a batyjam keresztapa leszek
Hát persze,hiszen egy régió akkor megy, ha elég agilis a régióelnök. Az a vicc, hogy a klub csapatépítő ereje, és ennek nyomán az öreg hulladékok feltámasztása alaposan felverete a 20 éveshez közelitő moccok árait, magyarul kissé saját magunk ellen dolgozunk. Ugyan ez figyelhető meg lassan a kis puchokkal kapcsolatban, ma még 30-40 rugóérte lehet szerezni egy egy döglött vasat, de pár ember munkája nyomán immár nemlefelé, hanem felfelé mennek azoknak az árai is.
na mivan betyárok? Remélem ma nem csak én áztam el mint a pics@ plusz a parkolóban még fel is borította a szél a motort szal marha fasza volt...
Viszont kaptam ma ajándékba egy Dainese kabátot a főnökömtől amit úgy terveztem hogy azonnal felrakok az aprók közé mert mindentől kiráz a hideg aminek bármi köze a van a Rossi-hoz... de egyszerűen annyira bejön hogy inkáb leküzdöm valahogy a Rossifobiámat
jah,találtam itthon régi motor Revüt és Bitti simsonnal nyomta
Nemláttam még egy olyan oldalt ahol olyan nagy összetartás lenne, mint a simson klubbnál. Viszont a mi régiónk sose volt valami nagy szám:S
Hát aki ma komolyn motorversenyez, annak tutira volt valaha simsonja. Például Bitter Sanyi még a simson kupában kezdte, és Talmának is volt simsonblokkos motorja törpe korában.
ma volt a Natixnál motoremelőt venni
velem mindig rendesek meg van azaz időseb szemüveges ember azzal is jól elbeszélgettünk...
szal segítőkészek mondta ha majd visszük ezres szervízre utána fog majd csak igazán menni ha kilesz véve a fojtás meg a buta elekrtonika(szószerint ezt mondta)
A simson.hu-t a mai napig olvasom, immár 3éve. azon mindig van érdekesség
Én nem vagyok motorszerelő, csak hobbifuser, a simsonklub magyarország környékemen lakó tagjainak a libakergetőit piszkálom,de a kuncsaftos dolgot nem is motorszerelésre értettem. Tizenéve zenekari hangszórók javításával foglalkozom.
Kuncsaftok terén ez ugyan az mint ha motorokt szerelnék egy szevízben.
Nemnagyon:S ez ilyen árnyékolt betűzés
Tudod a gyari betutipusat?
az a baj , hogy gyárihoz hasonló kéne, de akkor küldök nekik egy képet. Hátha
Keresd meg van olyan h aprilia racing utana irj nekik h neked csak a racing kell es h mekkoraba. Megcsinaljak!
ezt remélem most nem gondoltad komolyan.