Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hosszabb cső elvezetve?
Rugó szerűre feltekert acéldrótot látammár fékcsövön.
scoe papa küld el a weboldalunkon található e-mail címre h melyik tapétánkra vagy kíváncsi. Ott visszaírok a tel számommal együtt
80ért tudok neked zsír új jolly motot alu véggel! az kicsit komolyabb az arrownál
Én FuckyRs-től vettem meg az arrow rendszerért 50ért! ha minden igaz szerdán érkezik
hallod 60-70körül már csomót láttam itt hirdetve.
az enyémhez hasonlót? ne viccelj már, sok hasonló van.
Nem voltam még idén szegeden a géppel, lévén hogy egy hete hogy kész van a motorom :)
Holnap ha minden úgy akarja akkor lehet benézek szeged fele is a géppel.
Ismertetőjeleim: a motor + én + max 60kmh a bejáratás miatt :)
Ilyet tudok neked 60-ba
Tyt, hol kapsz 60ért Arrow rendszert?
Kaphatok én is?
Kérek választ
Köszi, amúgy az rs-sel idén voltál már Szegeden? Mert nem rég láttam egy tiedhez hasonlót.
hát ha dundika odajött volna oktatni biztos elküldtem volna a jó anyjába :)
Nekem egy (mint később kiderült) rendőr nő volt az oktatóm, és baromi jó fej volt!
Akkormár Dundika volt az oktatód és LEdicsért minden ügyes mozdulatnál:D
Hali!
Victoria autósiskola, én nyugodt szívvel ajánlom őket!
majd jelentkezem ha aktuálissá válik a dolog ;)
Tyt, te hol tetted le a jogsid, azért kérdezem, mert én is Szeged környéki vok, és kíváncsi vok, h melyik helyen lenne a legjobb lerakni.
szasz Ribanc mit akartál? épp mentem nőzni.
bezto lehet csinálni üvegszálból ha van minta. sőt, ha kifaragod hungarocellből, faterék tuti kikenik. (ha ráveszem őket..)
Nekem jóljött árilagis meg mindnehogy mint láccik elég polir állapotvban van:) és 20 000 az mindenfajta posta meg szállítással eggyütvan
mennyire új ez?
boltban 36 az ára ,annyira nem szar vétel :) csak végülis 60ért már kapsz teljes rendszert!
Énis voltam oylan hülye hogy vettem egy arrow dobot 20ba:D
egyetértek.
még esetleg a hátsó lábtartó ha asszonypajtást is hurcilászod, de ahhoz meg előbb rendszám kéne.
Ebből a rengeteg dologból köbgyököt vonnék és inkább a 12ezres dugóra amit kicserélnék és a power beépítés...

Egyébként van nekem ELADÓ power szettem.
Kép lemaradt...
Amúgy DonPedro kollega képei között láttam, hogy az Aprilia sulis új RS-eken nagyon szép hátsó idom van.
Neten nem találtam ehhez hasonlót, gondolom azért, mert ez egyedi termék.

Ha kapható is lenne valahol akkor biztos csillagászati ára lenne. Ezért csak álmodom, hogy milyen jó lenne egy ilyen
De azért megkérdezem, hogy látott e valaki ilyet és ha igen akkor mennyiért.
Hoppazni csak rudibacsinak szabad