Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért, Mert "Hoppá", mégis találtam egyet.
Német ebay-en nem kerestem eddig, mert nem tdutam mi németül a kipufogódob. De most már tidom hogy Auspufftopf, ezért ebay.de-n is tudtam keresni és "Hoppá", találtam.
Miert pont hoppá?
Köszi!:)

Ha nem lesz sokkal több és nem találok jobbat, akkor megrendelem. Eddig 35-en nézték meg a hirdetést, senki sem licitált rá. Remélem csak én vagyok az egyetlen hülye, akinek csak egy dob kell :)
Keresek! :)
Lehet használt, koszos is, karcos is, csak ne legyen zúzódva, meg meghorpadva.
Esetleg tudsz elfogadható áron szerezni? :)
4 nap alatt lesz ez még sokkal több is
ez kva szép lett, grat
Hali keresel új rs kipufogó véget?
Kösszépen!
HOPPÁ

erre lehet rá is vetem magam. 45€-ért nem is olyan sok. és legalább jó állapotban van
Petya nagyon ütős lett gép nekem nagyon tetszik grat hozzá
ja meg első hátsó ülést áthuzatni mert elég ramaty
Az én gépemre nem új felnikéne hanem rajtakívül soksok minden oan sok hogy felsetudnám sorolni, najó nekiesek:P Amik tervbe vannak:
-Power
-Légbeömlő
-Váltóhoz idompótlás(tudomminekminekcsakúgy:) )
-Arrow
-Full sötét plekó
-Hátsó lábtartó
-Markolat
-Kormánysúlyt lenyomatni karbonnal
-Km óra köré ien karbonos szarság
-Váz polírozás

Így ami most eszembejutottak azok ezek.
Am meglepő de a csóringer a szalonba aztmondta a dugó, gyűrű, henger állapotáról hogy valós lehet aza 12 000km meg ha normálisan megyek vele sokáig bírjamég.Csak rajtam múlik.Olajse volt vészes benne bírta volna de azis kilett cserélve ahol csak lehet
Ja, persze :D

Múltkor láttam egy totálkáros piros rs-t használtauto.hu-n, ép volt még a dobja, de addig szarakodtam, hogy megvegyem e a dobot vagy ne, amíg láttam hogy már megvették.
Úgyhogy most nagyban keresgélek, CSAK dobot
..ajándék
Hát figyelj, eladom én a dobot is magába jó pénzért, csak adok hozzá mellé egy rezót is :))))))
Tudom, még régebben montad. De gondolom egybe akarod eladni, nem külön.
Úgyhogy ezért nem is kérdeztem.
nekem teljes eladó gyári rendszerem van :)))))))))))))))))))
egyébként én is néztem már bikepicsen ezt a moccot, ászul néz rajta ki a kipuff!
De azt is szeretnék, de nem most. Viszont nem rendszert, hanem csak dobot. És azt sem úgy hogy Arrow, vagy Gianelli vagy akármilyen vég, hanem szeretnék venni egy eredeti, gyári 06-os vagy 07-es rs-ről való dobot. Van kipufogódobokkal foglalkozó ismerős, olcsón és szépen dolgozik, vele építtetnék a gyári dob köré egy trapéz alaku króm borítást. hasonlót mint ami a gixereken van.
de ezt majd kicsit később, nem most. előbb találnom kéne eladó gyári dobot...

Ilyet szeretnék, mint amilyen neki van
khhm csak kérdeztem:D
hát öcsém, te aztán jól elvagy :) örülnék ha egyszer ennyi benzinpénzem lenne hogy megkérdezhetném mennyi egy másik felni a gépre :))))))))))))) Ami a tiéden van, az azzal szép azt punktum!

inkább valaki okosítson már ki egy technikai problémával kapcsolatban! Van ugyebár az összekötő cső a hátsó fék olajtartály és a fékmunkahenger között (vastag gumicső). Olyan elcseszett helyen van hogy belevág a láncom, és megint cserélni kéne (8000kmnél GARANCIÁBA! CSERÉLTÉK! :))))))) kb. 80ftos cső + 5perc meló :) ). Node ha lecserélem, megint szétvágja a gecibe 1000kilcsi után, és nézhetem hogy elszublimált a fékolaj.
Kitaláltam okosan hogy rakok egy plusz réteget a csőre, de nem gumiból, hanem valami műanyag csövet kéne ráapplikálni, amit nehezebben rág el a lánc :)
Lehet azért is vág bele, mert marha nagyot csapkod ez a régi nyúlott lánc... nemtudom
Egy ilyne új RS-nek mint nekedis Tyt vagy Petyának is van.Annak ugyebár nem hétköznapi felnijevan soooooooksok küllővel.Menyibe lehet olyan felnit kapni előrre hátulra?saccra
...annyira de annyira eldöntöttem hogy ma motorozok, és megint nem lett belőle semmi :(
Rohadjon meg a szorgalmi időszak!
szép lett! :) kipuffot nem akarsz?

Emzoli, nálam annyi volt a helyzet hogy természetesen illegálban dolgoztam. Heti 5nap, reggel 6ra mentem, este 6kor rakott le az autó :) Idegroncsderbi! Oda nem mék vissza, kéne nyárra valami rendes meló.
Marketingcéghez örömmel bevennének gyakornoknak,csak az nem fizet ;(
nagyon szép lett
Kész a moci!

Képek a szokott helyen
Szerintem nagyon szép lett, legalábbis nekem nagyon tetszik!