Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én tnap kerultem 1et,télleg nagyon kicsit törött ujjam nem nagyon bírja még a képzést,de nagyon jó volt végrre motoron ulni Csabi mgint sry h annyiért kirángattalak!
Aha
és azota is igy tolod?
En es elobb irtam le a tapasztalataimat
valaki van aki igy közlekedik a mocijával mostanság itt a forumon? kössza hozzászolásokat
Vezetoi-engedely nelkuli vezetes plusz gepjarmú felelossegi bizt nelkul 50 e ft bunti es kismoci jogsi minusz 3 ho ha szemetek okirathamisitas es az mar buncselekmeny. Tapasztalat
Ha nem okozol semmit, az is minima szabálysértés jogosulatlan gépjármővezetés miatt, ezért má r önmagában is több 10 rugó lehet a tarifa. A libakergető jogsid semmit sem ér nagymotorra, olyan mint ha nemis lenne.
Ez kb olyan, hogy nem vezethetsz autóra szóló jogsival nyergesvontatót, vagy boeinget:)
Rendorfuggo es nemmuszaj neked lenni a hibasnak a balesetben
nemtom most hol adják, régebben a kerületi fkpstágon adták. Lehe, hogy most tokmányirodában.
de arra irányult volna a kérdésem igazábol hogy a rendörök nem kötnek belém ha megállitanak vagy valami ?
Erkölcsi bizit hol lehet szerezni?
Már vagy 5 éve nem vitek be a zsaruk, szóval remélem ez nem probléma
ááá, nempara,csak ha balaesetet okozol, akkor az élből bűncselekmény, lesz egy fasza priuszod, nem kapsz erkülcsit vagy 3 évig, ezért egy csomó melóhelyre nem vesznek fel, meg kapsz egy minima 50 rugós buntetést, szóval nem para.
hello tudna valaki segiteni ha akarok venni egy 125ös rst és nincs csak 50es jogsim akkor 50 es adásvételivel meg biztositással nem para motorozni vagy az ugyan olyan mintha semmi nem lenne?
jezus ereje mimegy magyaroszagon
írónia...
neked a 370oraber a jo
mondjuk ebben a sok ottlevésben az volt a leginkáb gáz, hogy élő szinházi előadásokat csináltam, fény, hang, nem lehetett rutinból csinálni, kurvára kellett figyelni,mert ugye az elég necces, ha annak a szereplőnek bentmerad a hangja,aki éppen nincs szinpadon:) volt is egy ilyen eset(nem velem) hogy Hernádi művésznő a legnagyobb dráma kellős közepén megszólalt, a büféből: " két deci kólát kérek Akankám" :)
Áldogálok, sétálgatok, de csak napi 3 órát...(szórólapozok...)
mit dolgozol dani?
Én 800as órabérért dolgozok
Ez az elesvaltas velem naponta ismetlodik sajna
Tavaly dolgoztam egy ilyen helyen az is elég vicces volt.
Bementem reggel 7 re, ott voltam este 11-ig, hazaértem éjfélre, erre kitalálták, hogy másnap menjek megint reggel 7 re:)
Ekkor halványan felvetettem, hogy tudnak e valamit a kötelezőn kiadandó 24 óra pihenőről a 12 órai munka után, mire az igazgató pina felvetette, hogy nem kell itt dolgozni:) Erre azt mondtam, hogy talán akkor a kinyomtatott aláírt munkarendemmel elmegyek a munkaügyi bíróságra, és személy szerint feljelentem mivel 17 óra munka után 6 óra pihenővel újabb 17 órára akar kötelezni, ezt meg nem annyira lehet. Némi heveny üvöltözés közepette megállapodtunk,hogy akkor bejön a váltótársam. Simán lehetett volna normálisan is így, csak a hülye picsája naponta kényszert érzett arra, hogy bebízonyítsa ő a főnök, pedig senki sem kérdőjelezte meg.
Tipikus alkalmatlan túl magasra került, bizonyítási kényszeres mucika volt, aki rettegett hogy felfelé megfeleljen, lefelé meg megszerezze a tekintélyt, ami perszepont az ilyen ovodás dolgoktól nem volt neki.
Szerencsétken idiótának csak annyit kellett volna megtennie, hogy megnézi a beosztást, és 17 óra munka után nem tesz be újabb 17 órára, hanem behívja a társam, aki viszont szabd volt, de ez neki már tól bonyi volt:)

Eddig 3 szor dolgoztam nőnek aki frissen került pozícióba, mindhárom ilyen volt
Hat azert az oraberem ennel jobb szerencsere é egyedul akkor is szar
;)))) már megúszta! oda nem megyek vissza dolgozni! - no munkavédelem, no biztosítás, no pluszbér, no 10 óra, helyette 12 (10 fizetve)
viszont: yes életveszély, yes 42 fok, yes teherautó ponyvás plató, yes 12 óra munka 10 helyett, yes 370es órabér :D