Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kőműves?

Asszony tudja, hogy be lesz falazva?
:)
neeeem...
én kőműves segédmunkás voltam. álom egy meló, főleg a személyszállítás a ponyvázott platón 42fokban a mászkáló betonkeverők meg békák között... játék az életedért. :)
Mostmeg a szokásos melókat csinálom, itthon viszek könyvalakba pedagógiai szakmai jegyzeteket, meg ilyesmiket :) Gépelés nonsztop..
Szoktal te is vendeglatozni?
Amugy mostis melozom lehet este csinalok megegyet es behivom a masik fonokot az elo adasba hogy megnezzuk hogy reagalja le
hát azt el tudom képzelni...
sok az a 14 óra meló egyedül a konyhán tudjátok? főleg a 6. napon...
most már kezdem érteni a logikát :DDDD
egyébként gratula, te 100% agyhalott vagy :D
tudnék én is ilyen vidiket berakni, amikor elborult az agyam és ment a hülyeség, de lehet nem érdekelne senkit :D
most hallgatom másodjára és most esett le az elején h az ganxsta :DD
baszdki ez már fájdalmas Joci :))))))))))
A legjobb mikor a vegen bejon a fonok mitsem tudva azt elkezd o is integetni a telonak
Mivan papa beütött az olajgőz vagy mi? Beszarás
Köcsögök

Ez majd limited lessz azzá teszem Méghozzá csak 1 db lessz belőle. Vannak tervek de először kerüljön hozzám egy. Szénszál erőteljes alkalmazása várható
Eddig is lehetett kapni asszem spt és az fájt ennyibe,de az ennél többet tudott, ennek tuti elírás az ára,mert szinte semmit nem tettek hozzá ami ennyire hízlalná a számlát.
csá tudok neked rendelni wössnert ha érdekel szólj és mondj egy méretet
egyébként arra leszek kiváncsi ha majd kihozzák az 500-as mitot akkor annak mennyi lesz az ára ha ez kerül 1,8 millába
Nekem tényleg nagyon nem tetszik... komolyan az én szememben ez undorító....
SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE!Kereslek!Szeretnék dugót venni tőled 2001-es Aprilia Rs 125-be!Azt hallottam tudsz segíteni!Köszi előre is
szerintem nem ocsmány.. jóó az evo sokkal szebb de inkább az ára ami túlzás.. persze így is fogják venni páran és ez biztos..
Hát ez ocsmány
Tudna valaki nekem wösner dugót rs 125-be?Vagy valakit aki tud?Please!
thx
márc 12-16 hungexpo
motor kiállítás pesten mikor lesz?
Szasztok, azt szeretném megkérdezni,h a szalon Rs-ek levannak-e folytva 11kw-ig, h vezethető legyen a1-sel. (a papír véegett.)