Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondtamneki mondom haweromnak is eltört mert feszegette biztos.de őneki elpattant mondom tuodmiszokott elpattanni az agyadba valami.de érted nemvaljabe hogy őtörte el.meg félnapig küszködött vele...érted még nekemvolt esve az egész szalon hogy örüljek hogy elválalták meg ienek meg főnök is mondta hogy ha látja hogy ien kis szar akkor nekise kezdettvolna jobban ezt nemlehet megcsináni megígy megúgy. mondomneki 18éves gyerek berakta magába(te ata) nehogy már ilyen nagy szerelők neboldoguljanak vele.Dehát nézzem meg mien vékony meg ígyúgy amúgy rezonanciától szétfog törni úgyis mert ezek a 2T-k nagyonrezegnek....
sosevittem még be oda semmit nemtudtam mivár rám.
legalább kifizettetted velük? magától semmi nem törik el... valszeg feszegetni próbálta
jó nagy suttyó szerelőd van :D
a tökömet hogy elírtam még énis aligtudom elolvasni sebaj:D
nemén kötöttem be,mivel bevittem a moccot ien vételm utána átnézésre a suzukiba akkor vitem eztis rakják be.csütörtökön kaptam telót hogy probléma van a lámpával.Már akkor gondoltam namár ez eltörte.Megyek be, vár a csávó már mutatja nhogy ezlett belőle."felraktam rendesen, bementem a koléganőmmel teázni és amikor kimentme hogy összerakom ígyvolt"
ja és Fucky azt is üzenem, hogy kapd be mert még mindig irigyellek picit a 600rr miatt :) de az enyim szebb :P
ahogy nézem fejjel lefele raktad bele, meg én a gyári helyzetjelzőt kivettem magamnak is meg kovinak is, hogy lett ez bekötve?
vanbenne valami:D
ha a k5ös kék lenne nem ez a hupi-piros, akkor az lenne a nyerő.
Viszont a k6 feketébe nagyon ottvan, na meg újabb is

de amúgy is Joe Bácsi miért akarsz ilyen öreg sportmotort venni? csak vicc
elbasztad a feliratot :) ez csak egy angel eye, nem angel eyes :DD
k6 :P
pont azért kéne elolvasnod mert ilyen butaságokat írsz hogy magyar gárdához lépnél be ha elolvasnád :D
kb félórával ezelőtti kép, moccozni akartunk ide oda erre, kimegyek, -5fok esik a hó mikelmég tegnap hoztam haza a motort
neszeneked félszeműség enyémis azlett
nemkell bantani meg forrofeju.kis ido egypar varatlan helyzet es megjavul
semmi semmi, csak előszeretettel kötök bele olyanokba akiknek még soha nem volt motorjuk de az a legfontosabb kérdésük hogy "mennyi a végsebessége?" "hogy lehet tuningolni?"

ennyi
nagyon szepek. jon a nagyobb moci? nekem 2006os jobban bejon ahol dolgozok van a fonoknek 2006os es naon megy
nekem a 2005-ös jobban tetszik
Odavág a fekete:)
Mit szóltok srácok?
Két kiszemeltem:

http://www.hasznaltauto.hu/182...
vagy

ht
tp://www.hasznaltauto.hu/175...



Vélemény? (Megjegyzem sokat nyom a latban)
Van Rs-re 160-as polini hengere használt, de a nicasil, minden okés rajta. Az msn-em fenn van adatlapba vegyél fől és megbeszéljük ja és az ára 35.000 magyar forin
Ez az amihez nem értek, arról nem okoskodok. Amugy meg isten ments,hogy én elolvassam azt a könyvet, nem akarok belebonyolódni, mert a végén még a magyar gárdába kötök ki
Csúcssebesség, és mennyire megbízható :) Egyelőre ennyi
Hááát, sokat motorozok arra...
A Ringre is kinéztem már néhányszor :)