Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaja, írtam... De inkább úgy döntöttem, előbb jól kiismerem a motort, éés majd utánna... Vagy pedig hagyom szériába, majd lesz később valamikor nagymotor... Ehh, jó lesz az optikai tuning, és rendben vagyunk...
Pár oldallal arréb irtad h "enyhe megfizethető tuningal" nálam nem lánckereket meg hasonló dolgokat jelent ez De kinek mi...
Nem akarom tuningolni. Max nagyobb lánckerék, de inkább maradok a szériánál.
Figy, még meg sincs a motorod de már tuningolni akarod?! Sztem elösször vedd meg, szokj hozzá aztán majd utánna gondolkodj ilyeneken...
Nem dragversenyzésre kell nekem, hanem hogy meglegyen a magas utazósebessége.
tiszta natix :D
nekem 20ba fájt eza mostani kis átnézés...faterom ment be nemtudta miahelyzet cska lesett hogy menyi olajcsere midnnehova meg szétkapta teljesne dugó gyűrű stb megsasolta mien aztmondta jóállapotbavan meg magyarázütt félóráig róla aztmondta valós lehet a km óüra állás mert semmi gyíkjanincs semmivel 3600ftos olajakat önt9gettek bele mondom fasza 6deci ide nemtudommennyi oda de aztmondták olajse volt vészes szoval bírtavolnamég de na kicsit pislogtam amkor mondták hogy egy huszaslesz és köszönnyük
Nekem egy egyszerű láncszett vásárlás okozott náluk problémát... mondtam hogy konkrétan milyen kell, 520as D.I.D lánc, meg első hátsó lánckerék ilyen meg olyan fogszámmal... erre elkezdett kioktatni, de csak a full baromságot nyomta, plusz még rá is akart verni jópár ezrest! Na mondom akkor viszlát! 5 éve be sem tettem hozzájuk a lábam. De sajnos voltam olyan elvetemült, hogy egy egyszerű NGK gyertyáért beküldtem hozzájuk bátyámat úgy nyár végén... hiba volt... 5e ft-os versenygyertya... és kuka... 50 km sem volt benne... Köszönet Zweirad!
szólokén neaggódj:D
inkább zavarjanakki minthgyogy hülyének nézzenek,ha agya bedurran akkoris magyarázni kel neki hogy ez úgyvan ped ahogy temondod ésha már idegből már aztlátod hogy villáskulcs van nála és szedi le az eggyik gixxerről azt a nagy titanium dobot és megy feléd akkor érdemes otthagyni:)
akk majd szolj mikor lecc jo a dolog
nemvagyegyedül nekemis kel szerezni mert még lógik fateromnak a szervízes árral meg dnacusnak 20al arrowra szoval:D
Engem még a régi helyről zavartak majdnem ki, mert nem hagytam magam hülyének nézni...
jajajajaja jo lecc majd közösben csak szerzek vhonnan 1 kis $-t
figy megbezséltem kovival hogy vezsünk eggyet felesbe, 1neki 1nekem és mindkettőnké pöpeclesz nemtudod nekem berakni?
jóhogynem már bálamadzaggal kötötte oda:D:D:D érdekes nekem tökéletesen birja:)
figy am nicns semmi bajom vele a csávóvalsem mert úgy kezdte hogy nemtudj hogykel mert még nemcsinált iylet meg elment tuningboltokba megnézni de nemtalált meg normális volt cska nemjött neki össze sajnos
figy tudod régebben megkérdeztem te hogycisnáltad msnen elmesélted, na azt megjegyeztem és elmondtam neki,"azúgy nemjó a tompított mindigmeg felolvadtőle stb stb..."
pfffffffff
átfúrta a müanyagot nagyonpici fúróval, nagyonpici drótot bele és azzal fogatta fel de majd megpróbálok közelebb képet küldnei róla meg ráéletsíteni hogy láccon
17 vok. A másikat mivel rögzítette bele? nekem szilikonnal van 3 helyen.
Ez a Zweiradban volt?
De volt motorom, igaz, nem gyorsasági. Fátylat erre.
ja és kise fizették mert hát nem az őhibája volt mert nemvolt ott amikor eltört utána rá egy percre lényegében az ő hibája volt.ebből értsél valamit