Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csongi lecserélte az Rs-ét ilynre http://www.kepesmotor.hu/panno... és most ezért ilyen ingerült
ő ebből él (mármint "Botond" )szar meló de vkinek ezt is csinálnia kell
csak rossz napja volt, Rocky ilyen sajna majd hozzá szoksz
Joe-Z! Add át Rich barátodnak h kurára irigylem! Már KIngával is smárol! Most nézem a Tv-be
Mire célzol ezzel?
E-mail cím megfelel előbb? :)
Szuszzzá! Mi van eltörött a gördeszka vagy elszált az egyik kereke? Amugy meg mi nem csak a motorokról tudunk beszélni, hanem sok másról is csak téged nem érdekel. Amugy meg szerintem kurvára nem egészséges ha ilyen koreba ilyenekkel foglalkozol és itt hirdeted az igét. De te tudod de szerintem egy 17 éves gyerek érdeklödési körének nem a kominizmus a legjobb. szerintem. Na legyél jó
Nem ez lesz az utolso csalodasod az eletben nyugi
Hát nem tudom ..felhívtak jönnének megnézni..megbszéltük elmentem a motorért elhoztam erre basztak eljönni...se telefon se semmi!
Ki volt az?
Remélem olvassa a forumot az a faszfej amelyik ma nem volt hajlandó a megebszélt időpontra idejönni!
Ekkora gerinctelen embert ritkán lát az ember..! Látom tetszik szétbaszni egy másik ember napját!

Jó móka volt..kac kac..Rohadt surmó geci!
Semmibe nem pofáztam bele...ezt írtam "mi ez itt te?" Semmi mást ,nem tudom mibe pofáztam bele... De mindegy nem fogok veszekedni ilyen faszságon...!
Nem azzal húztál fel, leszarom mi a véleményed, de ne dumálj bele olyan dologba amihez semmi közöd nincs. Politikus soha a kurva életbe nem leszek.
azse rossz cucc
vagy turbo sound generator
Vedd le ay egeszet a hengertol
kifurod a rezót és akkor jüó hangja lesz ez a trükk .
Szasztok!Tuning kipufogót keresek(rs 125-re) ami qva hangos , úgy visít mint a szaros gyerek.
Na aki tud vmit olcsón vagy trükköt vagy akármit annak megköszönném a segítségét vagy vegyen fel msn-re.Tnx.
klikkeljetek lécci a falumra
http://naposim-town.myminicity...
Félre nevelt a rendszer stb...
Mivel basztam fel az agyad,hogy mondtam vedd le azta képet és tegyél ki valami mást?Akkor ez a te bajod ha ilyen faszsággal felhúzod az agyad...De ha ennyire nagy politikus akarsz lenni...!Tegnap amit lenyomtál szöveget...na mind1 te tudod....
pont ezért nem beszélek, mert fingotok sincs az egészről, miaz h a jobb kezem a ballal, meg hogy jön a balhoz a meinkampf?
? Vannak emberek akikkel csak motorozásról lehet beszélni, másokkal meg más esetleg komolyabb dolgokról, az h ti az előzőbe tartoztok az nem gáz, csak tomi tegnap felbaszta az agyam
örüljön neki a faszom, nincs kedvem az éjjel hószánt csinálni az apriliából :)
de jó nálatok esik a hó?

nem h örülnél neki...
azt hallottam multkor h iyen időben csak a buzi fácánok motoroznak, senki más