Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmi kifogásom nem volna egy olyan rendszer ellen, ami szinte ingyenes tanítást tenne lehetővé, ha magyarországon VOLNA ERRE PÉNZ, DE NINCS.
Különben is röhely volna, hogy a milliérdos csemete ugyan úgy ingyen járjon iskolába, mint az aki a putrisorról verekedte fel magát. De ez már nem is tandíj kérdés, ez már szociális kérdés.
Valaki most is kifizeti a tandíjadat, csak nem a szüleid, hanem másik 10 ember.
NEm nagyon nagy szociáis biztonságú országokban(usa) alap, hogy a gyerek megszületésekor elkezdenek győjteni a taníttatására.
Most komolyan, szerinted az normális, hogy ÉN azért dolgozzak minden nap 1 percel többet, hogy például te tanulhass?

Vegyél fel diákhitelt és menj el dolgozni a suli mellett....
Adok én neked ötletet hogyan keress pénzt ha már ahhoz is hülye vagy
Örülök h egyetértesz papa.
Bár szerintem minden normális tanult ember így gondolkodik és látja át a helyzetet. Sajnos ez a réteg elég szűk M.O.-n
Hát még én :P
Majd rakj fel róla képet mert kiváncsi vagyok hogy milyen lesz
ma telefonált a fényező hogy péntekre tuti kész van.

Aztán a gumisnál még kicentíroztatom. Ha kész lesz még pénteken, akkor szombaton szerelés és vasárnapra elvileg kész.
de ha nem is lesz kész vasárnapra akkor sem szomorkodok, mert ilyen szar hidegben nincs szívem kivinni a paripát...
Hát jó bazki, de én akármit csinálok nem tudom kifizetni azt a kúrva tandíjat úgyhogy leszophatsz keresztbe
volt smiley is..
bár a zsebrádió beépítésén már gondolkodtam, csak félek hogy Csombek föld/föld rakétát indítana vásárhelyre
HOgy álnak a felniid RSPetya?
dehogyis :)
dekomolyan?
megyek is eddzeni gyors, mert felkúrtam magam
heheh :)))
Joe Papa kurvára megmondta a frankót, meg előtte az okosok is! Rocky meg a többiek...

egyetértek veletek srácok, legyen csak fizetős a rendszer! Azért igazságtalan ez az egész mostani fos rendszer, mert engem egy középfokú nyelvvizsgával, 3 emelt szintű érettségivel (ebből a töri 98%, az angol 100%, a matekot nem említem, de az is meglett emelt szinten) is csak költségesre vettek fel, és fizetek félévente 130at (ami még nem is olyan sok ilyen téren)..
Ehhez képest más karokra (tanárképző....... meg ilyenek.. vicc), minden balfaszfejűt felvesznek sima érettségivel, szar átlaggal államira, meg még tejelik őket havi 30rongy ösztöndíjjal, hát bekaphatják a büdös faszt!

Az meg hogy most népszavazás lesz a tandíjról meg a vizitdíjról, hát az az ország szégyene.. Néha nem akarom elhinni, DE MÉGIS! ENNYI SZELLEMILEG SÖTÉT FASZ ÉL EBBEN AZ ORSZÁGBAN! szomorú de igaz :((

arról meg nem is beszélek, hogy nem tudok aludni, mert kielemeztük szemináriumon ha minden így halad a nyugdíjasok visznek mindent... :)) de komolyan, arról már tuti hallottatok hogy öregszik a magyar társadalom... Ez csak annyiból cink hogy a végén a pár százalék dolgozó nép adója kb. csak a nyugdíjat fedezi...
kéne nálunk is egy baby-boom, csak ne cigóbabykból... :)
A Jolly nagyon faszán néz ki...
elemlámpa+zsebrádió+flaska?
rdani8@hotmail.com beszélj vele...
különös ízlésed van kolléga, ezt a múltkori kipuff képen már láttam :) de ez a tartó visz mindent, szerintem borzalom :D mondjuk ha neked tetszik az a lényeg, biztos másoknak sem tetszik hogy minibárt meg diszkót csináltam a faridomból :DDDDDDDDD
Meg láttam egy-egy "aprilia" feliratú kipufogó tartót.
Na az érdekelne még köszike

RS 125
RS 125
Srácok valaki nem tud beszerezni majd JollyMoto-t? karbont, csak az érdekel, várom ajánlatokat
Kicsit tovább gondolod a dolgokat. Mint amennyire kellene. SZERINTEM.