Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mocizni szívesen elmegyek mindenkivel
Foxi velem mikor jossz motorozni?
Eladó RS 125! http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=93043
szupi , de nagyon várom már a nyarat........ moci, pasik................. fincsike
megyünk majd motardozni,ne aggódj! Márciusban felavatjuk a kakucsi dirt részt
kár........, pedig szívesen taliztam volna Veled
Két kanyarodó balra, én a külsôn, schumi a belsôn sodródva be elém....amikor már visszalassult akkor vissza a sávjába és bevágta újra a vasat 1-el elém... akkor indult a kergetôzés...
Az a gáz hogy most csak arculröhögtem a beteg állatját, de ha motorral vagyok akkor nekem reszeltek!
kedvem lenne, de kisérettségi hétfőn első 3 órában és nem tudok semmit, így nekem a hétvége az tanulós lesz
Velem semmi. Jó lenne hétvégén motozni. Két hét múlva valószínű felmegyek Pestre Andrishoz megünnepelni a szülinapom. Lenne kedved csatlakozni?
Lego te voltal hatul? Vagy bevagott eled?
Veled?
KTM még mindig sehol nem tudom mi van.. majd ír Zozi ha szétkapta...addig passz.. Honlap megyek rutin vizsgázni B-s jogsi...annyira rühellem,minek ez a hülye rutin?
Mizu?
nem is
Te nem mondod ki, hogy szeretnéd Fábit árokban látni, Te csak kilököd
hali... látod,ebben különbözünk, én megmondom amit gondolok...te csak végrehajtod
Szia Kisfiam!

ilyet nem mondunk ám senkinek sem
Azért valamire biztos! Pl városi F1 pilota...
Ma majdnem kiütött 1 ember az útról a Hôsök terén, valami libakergetô francia csodával! TÉNYLEG kulturáltan közlekedtem, nem nehezen észrevehetô autóval (fekete tepsi BMW E34) és ha nem satuzok az ember már a múzeumba vagy a jégpályán parkolna, mert szerintem az én budim nagyobbat üt...
Visszakettô padló, utána (mert persze elillant a schumi) megállítom, emberünk meg közölte hogy nem halt meg senki és káresemény nem történt, úgyhogy mit izgulok...
Beszarás.... és én ezek között fogok motorozni...
Mi,supermotosok, pedig Téged szeretnénk az árokban látni Fábi
támogatom mert az enyémis széria és nekemis 299nél áll meg(no persze mer nekiestem flexel a rendszámtartónak hogy könyebblegyen)
Szió!

Remélem igen! Minden második hétvégét szeretnék ott tölteni.
A magyar ember nagyon birka és semmise jó neki
Egyetértek az előttem szólókkal. Én most is fizetek de nem tudom miért nem tudják megérteni a szerencsétlen emberek h semmi sincs ingyen ebben a k.rva világban...... Ugyanez a véleményem a vizitdjról. Európában meg úgy általában a világban mindenhol létezik csak máshogy hívják és sok helyen átszámolva nem 300Ft hanem alkalmanként 1000-1500 papírt kell lepengetni. Sajnos sötét Magyarországon ezt nem tudják megérteni. Nem lehet elvárni h kb 2 millió ember fizeti a TB-t és 10millió akarja használni az egészségügyet. Nekem ez a véleményem erről az egész tandíj-vizitdíj mizériáról!
Tandíj, mint olyan mindenképpen van, hiszen az iskolák pénzből működnek, legfeljebb, a eltörlik, nem az fizet, aki az oktatást kapja, hanem mindenki(az is aki szart lapátol:)