Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"aki nemtalálja fel magát azt szarbatiporják pikkpakk..."

Az erősebb kutya baszik..

ez a kurvanagy igazság de én kezdem élvezni
De vágod olyan emberek mondják ezt hogy nemkell tandíj akik bazz egy halom lóvét elkúrnak mindenféle faszságra...minden 7végén ott isznak a szórakozóhelyeken, Szigetre hetijegy, Volt fesztivál stb....
elmegy max szorólapozni 250Bruttóért...
aki nemtalálja fel magát azt szarbatiporják pikkpakk...
meg érted, sokan leraknak valami szakmát mondjuk 4 év alatt, teszem fel addig az adófizetőknek ez több millió forintjába kerül diákonként, azok meg kimennek bébiszitterkedni angliába mert hogy ott milyen jól fizetnek...... agyonlőném az összes ilyet!
és a nemzetnek szted érdeke az hogy bemész ma egy Gimnáziumba és a 25gyerekből 3elmegy szülni 2 melózik és 20elmegy fősulira?
számold már ki hogy mennyi felsőfokú papírt ad majd ki!
20év múlva milesz szted?
ezzel hoyg fizetős lesz ezzel vissza akarja szorítani a felsőoktatásban résztvevők számát...
mint már mondottam a melegedőket, illetve a rettentő sok félbehagyott szakot...
Vdani666, lopj alumíniumot azt add el a vastelepre
vagy esetleg hozz létre egy kamu vállalatot valami buzis névvel, ami homokosoknak ad el seggrepacsi segédeszközt, azt rendelnek tőled 500an, te meg faszt se küldesz nekik csak féltéglát, 2rongy tegyük fel egy ilyen szarság, annyit előre le kell tejelnie mindenkinek. Reklamálni meg nem fog senki mert az égő hogy beperelnek egy ilyen "céget" :D megfelelő marketingpromóciós eszközökkel sokat "eladsz", és gazdag leszel. (by lock stock and two smoking barrels)
ávh
háttemegkivagy?

sztem nem jól látod a témát egy két dologban :) de ez csak az én véleményem...

meg amúgyis a profit maximalizálása a lényeg majndnem minden áron, természetesen csakis hosszú távban gondolkodva

meg olyan szép politikai szavakat halmoztál, hogy csak mosolyogtam :) az a vadkapitalista hülyeség ott volt :) általában azok beszélnek így akik nem látják át a helyzetet
Szerintem ide nem passzol ez a téma! De szerintem nagyon sokan nagyon rosszul tudják és ez köszönhető a félrevezető médiának. Az igazán szopás még csak most jön, nem kell aggódni! Ez a kormány nem jobb oldali, mert ez a nem jobboldali politika! Ez egy szemét ballliberális szemét mocsok kizsákmányló zsidó vadkapitalista lószar! Én nem rég fejeztem be sulit és és keményen fizettem érte. Nincs rendben hogy ne tanítassa az állam az állampolgárait! Pont ezt a amerikai példát akarják átvenni hogy kiszáll az állam az oktatásból és az egészségügyből. Helyette profitorientált csilliárdos elvtársakat gazdagítod majd. Te nem csak magadnak tanulsz, Te a nemzetnek is tanulsz! Igen, be kell fektetnie az államnak! Népbutítás, züllesztés.... Nem tudom hogy a szdsz klub és stb "független" kereskedelmi csatorna, és a mi nemzetellenes politikusaink, miért nem beszélnek arról, hogy miért tanítattják kötelezően a fogyatékos cigányküjköket 18 éves korukig?!
Ez volt az én véleményem!
Ez,, olyan, hogy minden komolyabb szakmáért fizetni kell. És nem fizeti ki senki helyettünk. Fizesse csak mindenki magának.

Énis így gondolom ahogy te/ti.
70 fölött?
Főzni
legalább fűzni tudsz tudsz majd
igaz
egyrészt 70fölött lesz a nyugdíjkorhatár...másrészt sok szarminőségű kaja...
mindjárt jönnek a csirketápos gyúrós egészségesek
Nyitott szemmel járok az utcán és kevés olyan szegény ember van aki becsületesen adózott végig és most nemtud kijönni a nyugdíjból...
Javarészt olyanok sírnak akiknek 4-5-6gyereke van, baszomnagy tanya, minimálbér bejelentve, 10évet GYES en volt stbstb...
hát vágjátok eléggé a politikát...én csak főzni tudok :)
igaz az hogy nekem már nem lesz nyugdíjam?
énis akármit csinálok bazz soha nemlesz Lamborghinim... és akkor most mindenki LESZOPHAT
azért ez nem így müködik
Te fogsz 2kilót keresni a diplomáddal nem én...akkor én miért adjak bele hogy te majd 2kilót kereshess?
Ez a vizitdíjas téma is kicsit érdekes...
amióta 300FT van azóta nincs reggel 8kor 40nyugdíjas a körzetinél és nemkell hidegkaját vinnem hogy kiirjon 2napra....mert oda járnak egymással beszélgetni....
és aki 1évben van 20szor egy körzetinél azt éves szinten leosztod az kb 2hetente bejár...
annak sajnos legalább 10ronyg a havi gyógyszer és 600ft vizitdíjra nemtelik...amikor elötte ezrest adott a dokinak...
kb olyan mentalitás hogy átmegyek a szomszéd faluba mert ott 5Ft tal olcsóbb a benga...de odavissza út 300FT de mégis olcsóbb volt 5Ft tal....
nem mondod, hogy ezt most vetted észre?
Ennek az országnak jelenleg van egy bal oldali kormánya, aminek teljesen jobboldali gazdaság, egészségógy, és egyáltalán minden féle politikája van, és van ennek a baloldali kormánynak egy jobboldali ellenzéke, amely nem átall rendszeresen baloldali demagógiával támadni a baloldali kormány intézkedéseit:)
Ez az egész kb olyan abszurd, mint egy cigány szkinhed:)
Ezeken is Jolly van:

Ez tetszik a legjobban

Videó1

Aztán ez is jolly

Videó2
Videó3
azért figyelitek a dologban az iróniát! Egy olyan párt akarja megszűntetni a szociális juttatásokat amely nevében az SZ betű a szociálist jelenti... a jobb oldali párt akinek pedig a szociális háló gyengítése és az adóterhek csökkentése lenne a történelmi feladata a középosztály érdekeit figyelembe véve az frankón átvette a vörös pártok szerepét, megfűszerezve egy kis szélsőjobbal ...
...egyszerűen komolytalan már ez az egész... aki mégis hisz bármelyik oldalban az meg is érdemli a népszavazást
a felsőoktatáshoz még annyit h..tényleg elég undormány ami nálunk Győrben is megy.. a legtöbb embert most látom suliban,amikor a szoctám-igénylő papírt le kell adni. csomóan összecsalnak nem kis pénzt..aztan abból úgy gondolják h évközben ha elszabadulunk anyucitól,apucitól akkor legyen "sziget" egész félévben..no..az ilyeneket kéne kiszórni a halál fa..ába.. mert a hasonlók miatt nem lesz nekem állásom, teszem azt,mert mondjuk csomó helyen szarni fognak arra h ki hogyan diplomázott le.. egyre süllyed a színvonal..

a másik..: átalakult a topic Találka.hu-ra v mi a fene?...tecci kahoyg kapkod mindenki ez az 1szem csaj után..:D
én szemely szerint baszok a hátsó fertájra a motoron, csajszim nem hajlandó felülni mögém még 1 karikára se, mással meg nem emelem fel a súlypontot..
én olaszból hozzatam be a jollymat.
kb. 110-125 ezer között van ha jó emlékszem.
nehogy meghatodj itt nekem oda lenne az évek alatt felépített karaktered
Még egy normális ember, esküszöm könny csordul a szemembe