Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De nem kéne elfelejteni, hogy léteznek ösztöndíjak is, aki nagyon jól tanul! És ugye akkor a tandíj is kevesebb... Persze nem az alibi főiskolának nevezett melegedőhelyeken, de normális egyetemeken....
én költségtérítéses vagyok és magamnak fizetem a tandíjamat. Szóval én annak ellenére is tandíjpárti vagyok, hogy magamnak kell előteremtenem a 160ezer forintot félévenként.
akkor gondolom akinek anyuci meg nem tudja kifizetni az menjen szart lapatolni
énis tandíj-párti vagyok... énis a már elöttem elmondott okokból.
egyébként ha minden jöttment diplomát szerez akkor azok diplomája szinte nem ér már senmit, akik tényleg azon a szakterületen szeretnének elhelyezkedni aminek tanulnak.
én is szerintem logisztikát fogok tanulni,csak előtte még alapozótárgyak( Győr, közlekedésmérnöki),de fogalmam sincs h mifélét fogok vele tudni dolgozni.. hallok mindenfélét..
amugy igazad va na tandíjjal akpcs..a ki tanul, az jól fog járni így is.. aki pedig melegedni jár ide azt basszák csak ki..( 5lakótársamból 4)..
Kb 5 oldallal ezelott irtam hogy lehet kihozni a 299 et ha gondolod tudok segiteni itt a szamom 0690520520
szériában 275-öt, megpiszkálva 300++ felett jóval.
... és mindennapi gyökerünket add meg nekünk ma...
Sziasztok! Szeretném megtudni, hogy a legújabb Aprilia RS125 mennyit megy csúcssebességbe szériában, meg enyhe, megfizethető tuninggal?
Jórészt egyetértek veled, csak a "nálunk" -ot ne írnád két LL- el:)
ismered a mondást....JÁRNI JÁR....CSAK NEM JUT

hát van ebbe minden...Logisztika, Marketing, VÁM, Szállítmányozás, Közlekedés, Munkavédelem, Díjszabás...tetszik meg minden, de alap hogy 2nyelv középen és legalább egy fősulis papír nemártana...namost ettől meg olyan messze vok mint a GP től
mert ha fősulira mennék ezután akkor tök felesleges volt ez a 2év...faszság ez az OKJ-s Geciség....
nállunk kb 50en kezdtük (2osztály) és most vagyunk 25en! ebből kb 1-2 ember lesz ebben a szakmában...
kérdezem én állambácsi szemmel...MI A FASZNAK ADJAK KI KB 100MILLÁT ARRA A 2BAROM TANÍTÁSÁRA...
mert kb ennyibe van a tanárok fizuja, rezsicuccok stb....

ez a március 9.ei szavazás is egy nagy faszság sztem....
mi a fasznak fizessen az az ember akinek köze sincs a felsőoktatáshoz...nincs is gyereked, vagy nem jár felsőoktatásra és ugyanugy megy oda a pénzed...
nagyon sajnálom azokat akiknek nincs lehetőségük arra hogy százezreket kiadjanak a tanulásukra...de valamit valamiért...diákhitel stb....áldozatot kell hozni manapság majdnem mindenért!
és sztem jobban megfogják becsülni azt ha valaki bekerül államira, vagy kiad egy félévért 100000et! akkor lehet nemcsak melegedni jár be....
2éves szállítmányozásos cucc szerdánként gyakszi...
jól beültünk a hintába...
idén végzek...majd kiderül milyen lesz a vizsga me elég szopókásnak tünik...
Pedig az osztondij jap mindenkinek a mindenkori minimalber kb 7-10 szazaleka
Logisztikát tanulsz?
nah megvan mi leszek
ezé kellett tanulni?
szakmai gyakszi....Teljesítményarányosan semmit nemkapunk...
elején még reménykedtünk hogy majd ha normálisan válogatjuk a fuvarlevelet akkor majd biztos kapunk fagyipénzt
aztán rájöttünk hogy ha szart se csinálunk és csak 2órát vagyunk bennt akkor ugyanazt kapjuk...
Legalább megfizetnek?
Lagermax de kibasztak onnan
nemtetszett nekik ahogy beleszartunk az egészbe...
most a BILK Logisztikai Központba járunk minden szerdán...
múlthéten utaztam 2,5 órát bementem megkajáltam azt mondta a faszi hogy mehetünk haza....
namondom FAXA....
6kor keltem 1re értem haza és semmit nemcsináltam....tiszta tré komolyan mondom!
mindennapra új verda?hát ne hogy má használttal mutatkozz hol dolgozol?
megjöttek a motorjaim

najó csak gyakorlaton a raktárba csináltam egykét képet....
miért így van rögzítve ez a dob? mi ez? hiltiszalag?
nekem ménemtettél sportdobot?
motoroztam már együtt pár MZ-s sráccal nem kell bemutatni
köszi az infot
Gokartland.hu

De csak explorerrel megy az oldal.

OK, akkor félreértettem, bocs, amolyan mozgó akadályfélét fogunk képezni:) Az mz sek azt mondták, nem baj, legalább gyakorolják a lekörözést:)