Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zoli ne érts félre engem nem zavar ha vannak a pályán az se ha totál amatőrök az se érdekel hogy milyen motorral van felőlem lehet Dongó is.Semmi támadó szándék nem volt a hozzá szólásomban. Az csak jó hogy minél többen pályáznak és mindenki azzal pályázik amilye van. Köszi a képet a pályáról esetleg egy linket nem tudnál írni ahhol pár infót is betudok szerezni hossz nyitvatartás,ár stb.
Lánckerék előlre 13-17-ig hátra 39-43-ig van
Tisztelettel, de hónapok óta egyeztetem, hogy mikor megyünk mi oda, egy egy pályát egy évben csak egyszer szállunk meg, akit zavar, hogy ott vagyunk, és ott bénázunk, az menjen máskor,, pusztán csak udvariaságból jeleztem, hogy ott leszünk. Felehetően a társaság nagy része kurvára béna lesz, csalinkázni fog jobbra balra, meg hátrafelé nézegetni, de ez van, senki sem született pályamenőnek.
Van még lánckerék:
chiaravalli lánc kerék(rossi,stoner is ilyennel megy) első 17 2000ft,hátsó 41(van 40-es is egy árban van mind a kettő)5000ft
Mindenféle motorra van lánc és lánckerék is.
0,4-es polini karbon verseny lap 4300FT
Regina Standard 10000ft,RMS o-ring 12000ft, RK gold 13000,RK standard 8600.
Jah és ha valakinek kellene polini verseny karbonlap 1 pár: 0.35ös 3900Ft,0,4es:34300Ft, 0,45ös: 4700Ft. ezek nem karbonit, hanem karbon versenylapok.Nem kell rajta alakítani semmit egy az egyben betehető a gyári helyére.
520-as Standard RMS Láncot tudok 4400-ba de van még professional,o-ring és Z-ring es is de ezekre most nem tudok még árat.
Zsóóóóti egy mail címet kérnék
Eladó Rs em!
Ha valakit érdekel írjon a bandeee91@freemail.hu ra!
Köszi!
Engem érdekel, de csak a lánc. Lánckerék egyenlőre nem
jah és van egy 90%-os Metzeler Rensport 150/60 ZR 17-es hátsógumim 10000Ft egy edzést futott.
Nagyon jó árban tudok gyári és Regina láncot(és lánckereket is) is akit érdekel szóljon fél órán belül írom az árat is és hogy milyen lánc.
108 szemes és 520as
Az végülis nem baj ha sokan vannak a pályán az amatőrökkel sincs baj csak meg kell nekik mondani hogy ha előzni akarják őket akkor ne parázzanak be és ne próbálják meg elengedni a másikat(mert az a legroszabb ha el akar engedni és csak kóvályog előtted)majd úgyis ki kerüli ha gyorsabb. Mi voltunk úgy kakucson hogy minden volt a pályán verseny sm, sm quad, hiup-ok ssp-sek 125-sp-sek utcai gépek pár pályaidomos gsxr, Juhász Dávid az R6-al,volt egy simsonos srác,voltak endurók is(de hogy azok minek azt nem tudom)
Valaki mutasson már nekem pálya rajzot a gyöngyösi pályáról.
hujaj jöhet az oltásis csak kivivagyokrá mégis mien a cucc
Foxgirl idén is ilyen sokat fogunk láttni kakucson mint tavaly ?
mi leszünk
hali

láncot kéne cserélnem, mert ami a gyári lánc már szar... sokszor le lett ápolva, húzva is lett rajta, de folyamtosan nyúlik. aztán itt is olvastam hogy a gyári lánc többeknek hamar elszakadt, úgyhogy amíg nem késő, le akarom cserélni.

milyen láncot ajánlotok? és mekkora méretben kell az rs125-höz?
nekem küld el
nnnnnnno bekerült az angeleyesem végre:)
csináltam vtbe egy dupla karbonos kipus rs-t cska akkor töltöm be a képét ha valaki t érdekelis:D
Nem így értettem, hanem, hogy ott fog egerészni 20 fakezü pöcsköszörüs 60-nal, és marhára útban lesz mindenkinek:)
Úgyhogy vigyázzatok Supermotos huligánok mert megkerülhet egy-két Szörny-Simson
őőő igen, és néhányan az mz kupások közül is jönnek, tehát 8.-án lesznek béna és lassú , ezért életveszályes monzgó akadályok (ezek leszünk mi) és leszenek gyors, és életveszélyes manuszok, ők lesznek az mz-sek:)
Csak szólok, hogy a brezován(gyöngyös) márc 8.-án szórványos simsonozás várható, megyünk kb 20an.