Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dajta=fajta
Szerintem a legszebb mitokat 2000-2001-ben gyártották (egy dajta festés azoknál nagyon tetszik ezért )bár ez csak saját vélemény. De ez az új borzalmas.
Mokernek igaza van... Tény, hogy erős blokk van a Mitoba.
email
email vagy msn cím?
Allok elebe ezennel meghivlak 1 vacsorara
bencex15@freemail.hu
nekem eladó mind a 4 indexem kompletten
sztem igy van
ez baratom nem gyenge
Keresek 06-os rs-hez indexbúrát
hogy néz ki ez a mito
csúnya is drága is gyenge is egyszóval sztem szar:D
de ezt amit mondtam telefonban, élőben jobbal el bírnám ám magyarázni :)))
Tyt csorgess meg legzszi lenne 1 kerdesem vísszahivlak06302921030
szerintem meg elírás. a Motor katalógus az egy ritka nagy szenny. Én nem is olvasgatom, mert több benne az elírás meg a hülyeség mint a valós adat.. Wc papírnak megjárja.
Egyébként meg nem olyan ronda az új mito, de hogy az rsnél szebb, azt azért kikérem magamnak :)) Böszme, mondjuk úgy. Hasonlít egy paraszthajszálnyira a Desmosedicire, de ezen még se radiális fék, se semmi extra :)
nem tud valaki RS világításkapcsolót? sürgős lenne
Anugy mi bajotok a buzikkal? Minnel tobb van annal tobb no jut nekunk!
Én nem vagyok ebben biztos! A sok kis sznob újgazdagnak pláne kell, ha ilyen drága, és ha a kedves papa megteheti, megveszi! Nem vagyok benn biztos, hogy rossz húzás volt ez a Cagiva részéről... Nem tömegcik, az tuti, de így se kevés profitot fog termelni nekik!
Új motorokat érinti ez a Euro 3-as dolog.
Ami már volt forgalomba azt NEM.
Kár, hogy ilyen drága... Rs árban lenne nemlenne kérdés melyiket veszi az ember. 100x szebb, mint az rs.
Nekem volt már ilyen de nem lövi át... Csak egyre kicsit lesz a motor, aztán egy tompa puffanás és megáll.
nem fognak sokat eladni belőle...
Nekem előző jobban tetszett(Kis Ducati ) de ennyit sehogy se ér meg ! ááá hol
veszel ebből egy vadi új RS t és teszel rá Jollyt belle és még zséd is marad
hat oszintan nemszebb a regebbi evo
hát nemtudom,beszélgethetnénk róla kinek van elbaszott feje.de picsadrága és senkinemfogja ennyiért megvenni az biztos.
Evot meg már 1millióért leeht szalonból újat venni.......