Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor ha ugynézzük most még kevesebb km van benne és hogy sikerült "tönkretenni" ?
eldöntöttük h. bepakoljuk a kocsiba és majd a szerelő átnézi+cuccosokat belerakja csütörtökön...
Koszonom elore is. Mario. Mielott barmit csinalnal probald meg ugy beinditani h befogod teljesen a legszurohazat h ne kapjon levegot
Gyere MSN-re nagyon fontos
Köszi :) Nyáron még annyi volt igen.Csakhát egy cirka 1000-es után sikerült megakasztani.Szal most járatós.És ilyen hidegben nem lehet menni sajnos.
nah akkor megnyugodtam h. jó moci:D
nagyon pöpec a gép nekem ugyan így néz ki az 50 esem látom nem sok km van benne csak 2488 ha jól láttam a képen
oks
Nekem is nehezen indul.Azaz vagy indul,vagy nem.Beköpi a gyertyát,és bazik indulni.Valszeg benne van,h sok olajat kap,mivel öntöttem a tankba is.Most szépen áll a meleg garázsban,és várja a nyarat.
köszi kipróbáljuk... fú belevalót :d italmondónál vettem ugyanaz mint ami volt benne
télen ők pihennek:)
Nagyonjo. Akkor ha van lehetoseg most mdgkerlek hogy ha jott dragon corsa szoj egybol es postazhatod. Koszonom elore is
úgy próbáltad,hogy kiszeded a gyertyát,megtisztítod,egy pici benyát befecskendezed és utána indítod?szerintem sok olajat kap,mástól miért köpné be a gyertyát?ám ilyen hidegben mociznál?egyébként milyen gyertyát vettél bele?
nekem melegben beindul decemberben betoltuk a konyhába
És ha beviszed melegbe akkorsem indul el?
enyém se indul se betolni se semmit nem lehet csinálni vele 10 15 fokban még beindult most meg semmi én inkább megvárom a nyarat és a 20 30 fokot majd akkor megyek vele
Csak Metzeler rensport,Pirelli Dragon corsa,Pirelli diablo,dunlop d208 lesz tehát a minőséggel nem lesz baj állapotra 85-90%-osak 9000Ft egy darab
Mennyi korul lesz . Jofajta Zsolti?
(kpm nél)
de én ezzel már mentem... sőtt kibírta a kpm es 1órás járatást is...(előtte is csinállta aztán új gyertyát kapott és vhogy beindúlt)
Lesz.
Nem lehet hogy átenged az olajpumpa és túl sok olajat kap?
segítsetek mert a mocim mintha a fiam lenne ... és qrva szarul vagyok h. nem indul+folyton beköpi az új gyertyát+a régit... és nem indul...:S
Zsolti marciusig lesz elso gumitok? Mert nemtalalok sehol 110 est
Muanyag? Gumi? Csak mert nekem ahol a bura csatlakozik korbevan szigeteloszalagozva es feleslegesen nemszeretnem lehuzni rola a sz.szalagot.