Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon ritka viszont kurva jó cső,itthon nincs belőle egy darab se.Sajnos elég drága
okok:) Nem felejtem el:)
Sziasztok srácok! Ha valakit érdekelne egy vadonat új 56-os aprilia verseny overal 160.000.-ért az írjon
Heh a danabol erős cucc!
nekem volt methandienónem ami erősségi szintje 10 es skálánn 9 es,én nem szedtem ,mer van neki egy hülye mellékhatása a hajhullás 10 mg s !
de a májat nem baszogatja annyira mint a danabol!
Scarov pufo. Tud valaki vmi infót róla
látom mostanság mindenki a fehéret szereti
a világ fejlettebbik felén így nyomják.. ilyne elefantom mint a háttérben nekem is volt..
jaj markovics barátom:)
ezt nézzétek:
Neeeem, ettől Árányémbér leszel, akinek a hóna alatt van 1 centrifuga. Mingyá léjár.
még 2 hónap van hátra kb a kezdésig nem baj addig kocsikázni lehet
A gyorsaságik télen téliálmot alszanak. Ne csodálkozz ha nem állnak menetre készen.
úgy káromkodnék... sziasztok, nem indul az rs beköpte a gyertyát asszem az aksi gyengus majd holnap töltjük.... csütörtökön szerelőhöz kéne vinni... most tényleg mindíg ennyi baja van az rsnek h. amikor kell nem indul?
free download manager a progi neve!
Nem tom ismeritek-e, de azért itt van...Rs
help! valaki mien progival lehet letölteni a youtubról?
Ettől olyan leszel mint a Hulk, néha átváltozol nagy zöld kutyámajommá?
Tyt, meggyőztél
Bencce, eladó a dana
várlak vasárnap msn-en
mennyiért adod? megszabadítalak a sötét oldaltól:)
na majd vasárnap felveszlek msn-re, addig síelek
Szevasztok.
Holnap megyek Rs-t nézni.
Mit nézzek kivételesen rs-en?
megy már a mocid vazeee?
megmondtam már stoppie, legalább pár évet várj... 18at töltsd be mindenképp, meg gyúrj még 2 évet aktívan, és aztán döntsd el hogy akarod e.
A másik amit nem értek, hogy neked nincs is szükséged ilyenekre. Ígyis mocsok jól nősz, fejlődőképes vagy ezek nélkül is, és sokan a fél karjukat odaadnák érte ha akkorák lehetnének mint te. Jó a genetikád, megvan hozzá mindened, időd, pénzed, akkor eszed is legyen! mondom várj!
remélem most mondtam el utoljára.
Stoppie
sportember legyé.. és üzletember :)
add el ha még jól is jársz.
tedd el a hasznot és ha jóidő lesz tankold a gépbe...
sztóppal beszéltem msnen megválaszolta:)de köszi:)