Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felölem azt mondasz/tok amit akartok nekem igy jó,így teccik.ennyi
Ne is haragudj de mifelénk ilyen Polisport fejidomot Simókra pakolják fel.....

Sztem kicsit méltatalan egy ilyen jó sportmotort így használni és így járni vele. Azért többet érdemelne szerencsétlen ráadásul gyárilag sokkal sokkal szebb
Ha ezt akarod hallani... GÁNY!
Ízlések és pofonok,nekem nemlenne szívem egy komoly sportgépet így megcsonkítani,akkor már vmi öreg F2es CBR és azon tanulni,ha tényleg arra használod úgyis össze lesz törve.
Divatból átépíteni semmi tudással meg eléggé megmosolyogtató
Persze van olyan is de mondjuk aki direkt olyat szeretne?
nem gány,inkább azt mondanám sok esetben szükségmegoldás
Igy vettem.De akkor attól egyböl gány?
Kb hasonló sztori,mint amikor a négergyerek rálép a taposóaknára és így lesz a Chocapic
Te sem érted mi a lényeg...adott egy csillivilli mocid amit lezúzól és nincs zséd újra felidomozni,ezért ráköltesz kb 30at és azt mondod,hogy húú én most sf-t építettem,defasza
Direkt ilyenre építetted a géped vagy így vetted?
Joe!Hogy hogy 1000res svről haccázas gixi?mi ez a nagy fordulat?
Nem azért de szerinted egy GSXR amit SF-é építenek az csak gány lehet?
Marribuly! Most kérdem utoljara, hogy kell e egyben az egész szar, mert ha nem akkor küldöm másnak részenként..
Geri te meg.... na mindegy
Figyelj te NAGYOKOS. Ha lenne egy kevés gipsz abban a nagy búrádban akkor látnád h ez eg MV Agusta Brutale ami ugye alapból naked bike és nem STREET FIGHTER azokból is a legnagyobb unikum
NA most amiről én beszéltem az az h leszeded a k.rva sportmotorról a fejidomot meg a kormányt és átalakítod miután összetüörted és aztmondod h építettem egy STREET FIGHTER-t amihez szerencsétlen mondjuk jobb napokat is megélt GSXR600-asnak semmi köze nincs.

Én erről beszélek és nehogymár párhuzamot vonjunk egy Brutale meg egy bmx-kormányos gányolt GSXR között

Ennyi csak h tisztán láss
akkor visszavontam Suldigung.

Joe-z,te meg ,,,na mind1
Az idézet Joe-z hozzászólásából való [29520] az előző oldalról.
látom nagyon érted a dolgokat,lenyűgözött a hozzászólásod minősége,és látszik rajta hogy milyen tájékoozott vaggy
"egy bmx kormányt meg egy simson lámpát azt jó az úgy kicsit huzatos kicsit tróger de legalább streetfighternek jó lesz Szánalom gépek bassz"

Na most akkor hogy van ez?
már mindjárt tavasz
jaja a dob nekem ezért nagyon bejön :))
Kar pedig szep kek szine van
Dehogyis
Ez egy sima alap utcai cső.
Jah amugy mint látjátok új nickem van
Zsolti ez a technigas kipu menniy? tud annyit mint a dlr?
Zsolti én mértem 201 m re az rs sel a gyorsulást. hát vegyük figyelembe hogy nemtudok rajtolni meg 84 gk vagyok. asszem 11,3 lett az idő .és ennél robogók sztem tudnak jbbat...(sztem a malaguti f12-m is ment ugy 201 m re mikor megcsináltátok mint az rs)
jó nagy fos... h néz már ki hol ezen az idom?