Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon pengék a srácok
Bazz ez az Mv
és ezeken miért nem egyenes gumi van hátul mint az "igazi" drag gépeken?
szervusz martin mivan veled
Mi ez a Cristofolini racing?
NSR re először énis 600 RR es hátuljat meg előre lepléhelt lámpákat akartam
de aztánn beleért a kezem a bilibe
nagyon fasza mind!
Gyönyörűek de sztem is az a Honda a legkomolyabb Az a festés öcsém le a kalappal a festő előtt
Jah ha valaki olcsón szeretne új kiput RS125-re szóljon A képen látható Technigast elég jó árban tudok szerezni,ha van rá igény.
CRISTOFOLINI :) Aranyos.
A honda
de akkor hogy témánál maradjunk és ne jöjjön hogy "hú bazzeg mi ez a sok szar robogó" és hasonló inteligens hozzászólás.Pár finomság
Aprilia RS 125
Mito
Derbi GPR125
GPR125
Komolyabb szerkezetek:
RS125
RS125
régi RS új ruhában
no comment
És a legkomolyabb:
Honda GP125
vágom én csak a smiley lemaradt
a TRC arany színű hengerfejes
Jólvanna, ne szívd mellre, poén volt. :)
Dávid az előzhetetlen....
Már akit megelőznek
de állat
akinek van egy komoly versenyrobogója nem valószínű hogy Evo gyorsulásra és társaira fog járni vele...
Aki már volt kakucson biztos megtapasztalta mien mikor robogóval előzik meg főleg ha Jani bá-ék vannak kint(igaz hogy "csak" suzuki hiup de elég szépen szól,és ahhoz hol van még egy igazi speciál robogó )....
De ha már gyorsulási versenyeknél tartunk akkor az itthonikata el is felejtheted mert az összes nevetséges.Egy komoly robogó drag(vegyünk egy "alap" egy hengereset) egyedi nagyon könnyű vázba van építve,, csakis csúcskategóriás alkatrészekből(malossi mhr team 2,polini evo 2,TCR,2Fast stb).A drag menetkész tömege maximum 30kg.Szemléltetés képpen pár kép.a másodikon és a harmadikon egy 3 hengeres 45fokos hengerszögű rettenet látható.
1.kép
2.kép3.kép
Voltam pár Evo-n és indult kb 3-4 motor a 125ös kateg.-ben.
Mindegyik evo-n csak ugyan azokat a robikat láttam indulni és nem voltak valami hudegyorsak.
10-11másodperc körül ment a legjobb.Az meg elég gyenge szerintem...
youtubeon vannak rövid 200mes videók jog vs hayabusa...meglepődnél
Igen? :o
Az szopás :)

Nem mértek még soha hogy 201méteren mennyit megy az RS, de azt hittem hogy nem marad el sokkal a robeszoktól. De ha ezek tényleg annyira jók, akkor nem égetem le magam :D
Ez van főleg most ha jön a szezon eleje első hónap biztos szenvedés lesz főleg lakott területen.....
pedig az túra motor
125-ös robogók ellen nem sok sanszod lenne(max4T ellen) de még egy komoly 70-es ellen se....