Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia. Figyi akkor kell a power kitt? Írd már meg mert van egy srác akinek részek kellenek belőlle. Válaszolj minnél hamarabb.
bence se tudja eladni a TZRét... használtauton rengeteg olyan autó van ami már nagyon sok ideje fenn van...erről nem a gixi tehet.amúgy szép jószág
Heh nekem is pont ilyen gondom van csak nsr el nem rs el ,de 110 az jó utazó(6 os és 7200 fordulat körül ,pont félúton 7 meg 7,5 között
sajna énis 102 kiló vagyok és hát 150 né nem akar többet menni
bezzeg hüle haver alatt ( 58 kiló )azalatt bezeg megy 160 at,meg sprintre is jobbLOL
tyt ment a mail
mi a paintes?:P
sztem az paint-es
a gixxer az csak jobb lehet mint az új rs ilyen téren. az új rsen a hátsóülés egy borzalom. aki kitalálta, nos hát a funkcióra nem gondolt.

tündércicán is gondolkodom.
nemvagy megelégedve az rsel?:)
Ja jó a GSXR, de ugye nem turázni Főként nem másokkal, mert az kinszenvedés.Mondjuk az utasnak se kényelmes,de jól mutatnak ra motoron az idomok ha birja a csaj.
ne hagyj kétségek között.. most ezt a pár szót megírhatod tőlem itt is, de ne halogasd nekem holnapig :)
ok, az pénztárcsa kímélőbb holnap megírom de már lusta vagyok
az este folyamán megboltoljuk a moccot tuninggal :DDDDDDDDDDDd
tényleg tuning, hadd ne hívogassalak már lécci :) Írj mailt a részletekkel :) tyt@vnet.hu
hát ahogy nézzük a felállást.
100kg felett vagyok ruhával, és sűrűn vinnék utast. A motornak a 130-140es utazót bírnia kéne, de az rsnek ez picit sok, szétpörgi az agyát.
nem alám való ez a motor no, hanem valami 50kilós pattanásos gyerek alá. Alatta jól megy ,alattam meg csak erőlködik.
Csdak nem nőted ki?
Jah h Tytnek írtad! boccs
mi az ára az SRADNAK?
ha eladod az enyim, megszerezheted nekem az sradot :D
Nekem fiatal motor kell. nekem hozhattok K2-st is 1000km-el nem kell
K4-K5-K6 a nyerő de inkább K6
tényleg tudok egy pattent kis 600as SRADot
-n
1 perccel se később ...tunning te tényleg nagy kupec vagy
Tyt tudok eladó SRAD-ot ha érdekel ilyen árban és a tulaj plyan volt hogy 160nál tovább nem húzzta se egykerék semmi. anyi az össz baja hogy 5cmes rajta majré de amúgy tényleg ilyen " motoros " -é volt hétvégén ment vele aztán ennyi. Mondjuk kicsit idősebb mint mi mert dolgozik szóval meg is becsülte elég szépen mivel karcmentes ha érdekel hívj fel 06-30-547-57-19 majd tudok adni infót. (21:30kor hívhatsz)
Ducatira, Mv Agusta-ra nincs most zseton azon kívül meg mindegy mit veszel az összes tömegcikk
2 dolog van amiért ennyi.

Az h az első 1-2 évben hatalmasat esik az ára
A piac telített gyakorlatilag nagyon nehezen és csak áron alul adható el a motor


Kb ami most fennt van a használtautón 2004 utáni 10000km alatti futásteljesítményű Gixxer ezeknek a 80%-a Szeptember óta fennt van! Tudom mert már azóta figyelem a kínálatot
egy uj arrow most mennyibe fáj?
az arrowot mennyiért számolod?