Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

benézel a hátsó telóhoz és kiveri a szemed az a hatalmas anya rajta...:)
nem csak a rugó hosszán lehet állítani,azaz az előfeszítést,a tag két szeme így fix
Na senki se tudja hogy lehetne emelni az Rs hátuljának a magasságát? pls
2 a tetején meg 2 az alján, ahol csatlakozik a búra... észreveszed egyböl.
Koszi hol a 4 pocok?
lelehet szedni de nem könnyű, 4 ien pöcök tartja ,azokat kell kipattintani.
Hali az elsó lampatestet szet lehet szedni? Nemjottem ra hogy kell feszegetni meg nemszeretnek. Meg ha a baloldalibol kiúeszem az izzot es belenezek akkor a projektorban van alul 1 femlemez nemlehet h annak folul kene lennie?
Jó! :) Akkor az amelyik fekete és a széle polirozot és nem az, amelyik fekete és ezüst
nem tom nekem az tetszik amelyik fekete és a széle polirozott
*felni
feknicsík szerintem, olcsóbb és nekem jobban is tetszik
Szerinttek hogy szebb?

Fekete és ezüst felnivel, vagy kék felni fehér felnicsíkkal?
Borszentelést nem vállalsz?
"jóbb óldali" ----jobb oldali, nem ?
HY
Lenne egy 2001-es 125 RS-em,és volt egy balesett vele
A jóbb óldali lábtartó sajnos letört,és segítség kellene h, hol tudok egy ilyet beszerezni?
HELP HELP HELP HELP HELP
Hello motort szeretnék venni remélem nemsokára meg is lessz.Figyelem a fórumot egy idelye és nagyon bejön.
Mit nézzek? hogy? Részletesen pls
Nézd meg a tagot
Na csőőő. FIgyeljetek már! Aztmondja az rs könyve hogy lehet állítania hátsó rugóstag hosszán, tehát a hátsó rész magasításán :S tudtok erről valamit?
Jamal köszi neked a számot!:d
ja énvoltam az tuning igen! Bocsi
0620-527-61-26
ja te hívtál vérRS jó tudni utólag hogy kiébresztett fel
Valaki megtudná nekem adni Szijj Tamás telefonszámát! nagyon fontos lenne! 00Rs125 nicken van fent ha jól tudom!
Engem epp móst visz a csajom mamamhoz h menjek 1 karikat. 9 fok van es sut a nap mint allat hamarosan nekem is erhk a dugocsere 2000 km van a kovacsolt vertexbe